W mieszkaniu kiedyś zabito dwie osoby, teraz znów znaleziono tam zwłoki. Policja wyjaśnia tajemniczą sprawę

Autor Aleksandra Olbryt - 26 Sierpnia 2020
mężczyzna Legionowo Hetmańska 10Źródło: screenshot GoogleStreetView

Mężczyzna został znaleziony martwy w zamieszkiwanym przez siebie mieszkaniu w Legionowie. W tym samym lokalu 12 lat temu zamordowano matkę z synem. Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek 24 sierpnia przy ulicy Hetmańskiej 10.

Mężczyzna zmarł, zwłoki leżały w mieszkaniu

W poniedziałek (24 sierpnia) o godz. 13 w Legionowie przy ulicy Hetmańskiej 10 w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu odgięli kratę w uchylonym oknie, umożliwiając policjantom dostanie się do mieszkania. W środku funkcjonariusze znaleźli zwłoki około sześćdziesięcioletniego mężczyzny. Służby ratunkowe wezwano na miejsce, ponieważ od kilku dni nie było z nim kontaktu.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Nowe kontrole już w drodze. Mogą zajrzeć ci do domu i wtedy zdecydują, jaka będzie kara

Prokuratura - nic nie wskazało na udział osób trzecich

- Oględziny, których dokonał lekarz po dotarciu na miejsce, nie wskazały na udział osób trzecich w śmierci mężczyzny. Zwłoki były zamknięte od środka, prokuratura w tym momencie odstąpiła więc od prowadzenia śledztwa. Obecnie ciało zmarłego 60-latka znajduje się w zakładzie pogrzebowym - przekazała redakcji WawaInfo prokurator Katarzyna Ryniewicz-Smela, zastępca Prokuratora Rejonowego w Legionowie.

Kobieta była w ogromnym niebezpieczeństwie. Ledwo stała na nogachKobieta była w ogromnym niebezpieczeństwie. Ledwo stała na nogachCzytaj dalej

Kto pochowa zmarłego?

- Zwłoki mężczyzny zostały przewiezione do zakładu pogrzebowego. Trwa ustalanie rodziny i poszukiwanie osób, które zajmą się pochówkiem zmarłego - dodała prokurator Ryniewicz-Smela.

Mieszkanie z przerażającą przeszłością

W lokalu znajdującym się w suterenie bloku przy ulicy Hetmańskiej 10 w przeszłości doszło do makabrycznego zdarzenia. Jak podaje gazetapowiatowa.pl, pod koniec stycznia 2008 roku 23-letni wówczas Jan A. odwiedził w nim swoją partnerkę, 42-letnią Iwonę G. Między parą wywiązała się kłótnia, prawdopodobnie o innego mężczyznę. Jan A. udusił kobietę. Wtedy na miejscu pojawił się Daniel G.,18-letni syn kobiety. On również został uduszony. Morderca zamknął za sobą drzwi i opuścił okolicę. Kilka dni później drzwi do mieszkania przy ulicy Hetmańskiej wyważyła policja. Stało się to po informacji od matki Iwony G., która była zaniepokojona brakiem kontaktu ze strony córki. Ciała matki i syna znaleziono w wannie. Następnego dnia Jan A. został zatrzymany w Piastowie. Usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa.

Jechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuJechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Nie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomość
Kobieta wypadła z okna. Dramat w centrum WarszawyKobieta wypadła z okna. Dramat w centrum WarszawyCzytaj dalej

Następny artykuł