Oburzające, co zrobił współlokatorce. Powód wprawia w osłupienie

Autor - 24 Sierpnia 2020
Mężczyzna pobił współlokatoraŹródło: Pixabay

Mężczyzna mieszkający w Warszawie pobił swoją współlokatorkę. Usłyszał już zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu 26-latki. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. "Powód" ogromnego wybuchu agresji 54-latka zdumiewa.

Mężczyzna pobił współlokatorkę

Mężczyzna mieszkający na Targówku przy ulicy Bazyliańskiej pobił swoja 26-letnią współlokatorkę. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom prowadzącym sprawę, 54-latek wszczął awanturę, ponieważ jego współlokatorka powiesiła sznurówki od butów na suszarce w łazience. Suszące się pranie kobiety uniemożliwiło mężczyźnie wywieszenie jego wypranej odzieży, to wprawiło go w ogromną wściekłość.

Dzisiaj grzeje:
1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
2. Seniorze, przygotuj się na poważną zmianę. We wrześniu może cię spotkać niemiła niespodzianka

Mężczyzna złamał jej kość twarzy

To wystarczyło, aby między lokatorami doszło do sprzeczki i ostrej wymiany zdań. - W pewnej chwili mężczyzna uderzył ręką w twarz 26-latkę łamiąc jej kość twarzy - przekazuje mł. asp. Irmina Sulich. Sprawę badają policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Mężczyzna usłyszał zarzut

Zebrane przez funkcjonariuszy dowody pozwoliły na przedstawieniu mężczyźnie zarzutu spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Czyn ten jest zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Niepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemNiepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiem
  2. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
  3. Klamka zapadła. Będą obowiązkowe maseczki. Pod Warszawą podjęli decyzję
  4. Jest decyzja, Rafał Trzaskowski potwierdził. Chodzi o szczepionki
  5. Wyciekło, ile zarabia krewny prezydenta. Kwota przyprawia o zawrót głowy
  6. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
Trzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianTrzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News