Zajrzeli do lodówki i nie mogli uwierzyć. Wszystkie przypuszczenia się potwierdziły

Autor - 22 Sierpnia 2020
Mężczyzna trzymał narkotyki w niecodziennym miejscuŹródło: Fot. pixabay.com/ ML5909 (zdjęcie ilustracyjne)

Mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających został zatrzymany przez policjantów z Komendy Rejonowej Policji dla dzielnicy Śródmieście. Funkcjonariusze z wydziału operacyjno-rozpoznawczego w mieszkaniu mężczyzny odkryli zaskakującą kryjówkę na środki odurzające.

Mężczyzna trzymał narkotyki w niecodziennym miejscu

Mężczyzna, którego zatrzymali policjanci w związku z podejrzeniem posiadania przez niego znacznych ilości środków odurzających. Odkryli w jego mieszkaniu pomysłową kryjówkę na narkotyki. - Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do osoby, która, jak wynikało z posiadanych informacji, miała mieć w domu dużą ilość narkotyków - poinformował podinsp. Robert Szumiata ze Śródmiejskiej policji. Jak się okazało ustalenia mundurowych były jak najbardziej trafne.

Dzisiaj grzeje:
1. Niewyobrażalny huk nad Warszawą. Co się dzieje?
2. Finowie twierdzą, że wynaleźli lek na kaca. Badanie może być przełomowe

Zasadzka na mężczyznę

Mundurowi błyskawicznie odkryli, kim jest mężczyzna podejrzany o posiadanie środków odurzających. Policjanci zorganizowali zasadzkę i zaskoczyli 39-latka, udało im się go zatrzymać, kiedy wracał do domu na rowerze. - Podczas kontroli w tzw. nerce kryminalni znaleźli dwie "dilerki" a w nich amfetaminę - przekazał podinsp. Szumiata.

Przeszukali mieszkanie mężczyzny

Funkcjonariusze razem z zatrzymaniem pojechali do jego mieszkania, aby potwierdzić swoje wcześniejsze ustalenia. - Podczas przeszukania kuchni w lodówce znaleźli worek foliowy z blisko 90 gramami marihuany, w szufladzie szafki kolejne dwie "dilerki" z amfetaminą, a w szafie w pokoju wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków - zrelacjonował działania funkcjonariuszy podczas przeszukania podinsp. Szumiata.

Mężczyźnie grozi więzienie

Zatrzymany 39-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi teraz nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularnościAndrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularnościCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Zmarła kobieta, popełniła samobójstwo". Dotkliwe słowa o prowadzącej "Pytanie na śniadanie"
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Dantejskie sceny pod szpitalem. Kobieta błagała, by ktoś jej pomógł
  4. Media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje wybitna dziennikarka
  5. Porażające doniesienia z Mazowsza sprzed chwili. Trzymiesięczne niemowle zostało zakażone koronawirusem
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka

Podjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekPodjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News