Tragiczny finał zdarzenia w stolicy. Policja potwierdziła, nie przeżył

Autor - 21 Sierpnia 2020
Mężczyzna nie żyjeŹródło: Wikipedia, Dawid Skalec/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl/ zdjęcie ilustracyjne

Mężczyzna, który w środę został potrącony na przejściu dla pieszych na Ursynowie, nie żyje. Jak przekazał nam podkom. Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji na Ursynowie. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca, który potrącił pieszego, w chwili wypadku był po użyciu alkoholu.

Mężczyzna nie żyje

Mężczyzna, który w środę około godziny 14.00 został potrącony na przejściu dla pieszych, nie żyje. W 71-latka uderzył jadący fiatem seicento 74-letni kierowca. - Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Romera z Herbsta - przekazał podkom. Robert Koniuszy z komendy na Ursynowie.

Dzisiaj grzeje:
1. „Mamo, przestań”. Skandaliczne zachowanie w Warszawie, w głowie się nie mieści.
2. Zakleiłeś kamerę w swoim laptopie? Eksperci z Apple: zrobiłeś bardzo poważny błąd, konsekwencje mogą być tragiczne

Kierowca był po użyciu alkoholu

74-latek, który potrącił mężczyznę na pasach, był po użyciu alkoholu. - Kierowca był po użyciu alkoholu, badanie wykazało, że miał niecałe pół promila, które jest kwalifikowane jako wykroczenie drogowe, a nie przestępstwo, które jest powyżej tej ilości. Teraz będziemy ustalać, czy miało to wpływ na reakcję mężczyzny podczas wypadku - wyjaśnił podkom. Koniuszy.

Mężczyznę przewieziono do szpitala

Na miejscu wypadku pojawiło się pogotowie ratunkowe, które przetransportowało poszkodowanego 71-latka do szpitala. Jednak mimo błyskawicznej akcji ratowników medycznych mężczyznę nie udało się uratować, po kilku godzinach zmarł.

Trwają czynności policji i prokuratury

- Teraz policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów prowadzi czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności środowego wypadku - poinformował o działaniach służb w sprawie tragicznego zdarzenia na Ursynowie podkom. Robert Koniuszy.

Odszedł wybitny Polak. Media przekazały smutną informacjęOdszedł wybitny Polak. Media przekazały smutną informacjęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W jednym z polskich miast kobieta urodziła dziecko w aucie. Samochód był eskortowany przez funkcjonariuszy policji
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Płonie dom w Warszawie, wygląda źle. W akcji 6 zastępów
  4. Z ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnienia
  5. Porażające doniesienia z Mazowsza sprzed chwili. Trzymiesięczne niemowle zostało zakażone koronawirusem
  6. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
Do Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieDo Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News