Doszło do tragedii, jest ofiara. Policja przekazała przykre informacje

Autor Karolina Kraushar - 18 Sierpnia 2020
Mężczyzna wszedł do rzekiŹródło: Fot. pixabay.com/ arembowski

Mężczyzna, który w niedzielę spędzał czas w towarzystwie znajomych nad rzeką Narew w powiecie wyszkowskim, zaginął. 32-latek wszedł do rzeki i po chwili zniknął pod taflą wody. Poszukiwania mężczyzny trwały od niedzieli, we wtorek po południu policja i strażacy odkryli ciało 32-latka.

Mężczyzna wszedł do rzeki

Mężczyzna w niedzielę po południu około godziny 17.30 wpłynął do rzeki Narew na styku gmin Rząśnik i Rzewnie. - 32-letni mężczyzna wszedł do rzeki w Wólce Wojciechówek w gminie Rząśnik i przepłynął na drugi brzeg, już w gminie Rzewnie w powiecie makowski. Mieszkaniec Rząśnika nagle zniknął pod taflą wody, kiedy wracając płynął w stronę znajomych - zrelacjonował przebieg wydarzeń kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Przykry rekord na Mazowszu. Jest coraz gorzej, ministerstwo potwierdziło
2. Niemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogą

Akcja poszukiwawcza

Akcja poszukiwawcza mężczyzny trwała do późnych godzin nocnych. Niestety kilkugodzinne przeczesywanie dna rzeki, w którym wzięło udział około 40 osób w tym strażacy, dziewięciu nurków z Warszawy i Wyszkowa, policjanci oraz cztery łodzie, nie przyniosło żadnego efektu. Akcja została wznowiona w poniedziałek, dodatkowo funkcjonariusze przy poszukiwaniach wykorzystali sonar.

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny

We wtorek około godziny 13.30 w rzece Narew zostało znalezione ciało poszukiwanego 32-latka. - Około 5 kilometrów od miejsca, w którym mężczyzna zniknął pod wodą funkcjonariusze odnaleźli jego ciało - przekazał kom. Damian Wroczyński.

Apel policji

Mundurowi z komendy w Wyszkowie apelują o zachowanie ostrożności nad wodą. - Nie łączmy przyjemności korzystania z wypoczynku nad wodą z alkoholem, który ogranicza naszą koordynację ruchową i sprawia, że nie do końca realnie oceniamy mogące wystąpić zagrożenia w miejscu kąpieli - przypomina kom. Damian Wroczyński. Funkcjonariusz podkreśla, aby mieć pod kontrolą dzieci podczas wypoczynku nad zbiornikami wodnymi. - Nie wykorzystujmy do kąpieli miejsc odludnych, nieznanych, a szczególnie tych oznaczonych tablicami „Czarny Punkt Wodny”, czy też „Zakaz Kąpieli” - dodaje kom. Wroczyński.

Przykre wiadomości spod Warszawy. Niestety, zagrożone są dzieciPrzykre wiadomości spod Warszawy. Niestety, zagrożone są dzieciCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rossmann rozbija bank. Można zaoszczędzić kilkaset złotych
  2. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
  3. Łukasz Szumowski ogłosił nagłą rezygnację. Minister Zdrowia właśnie potwierdził
  4. Piotr jechał metrem, nikt nie spodziewał się, co nosił w portfelu. Prawda okazała się niewiarygodna
  5. Dramat na drodze, niestety nie żyje, nic nie dało się zrobić. Policja przekazała porażające szczegóły
  6. Bardzo dziwne nagranie z Kingą Dudą opublikowane przez anonimową osobę. Co tam się wydarzyło?
Pilne ostrzeżenia na wschodzie Polski. Wydano alert, trzeba bardzo uważaćPilne ostrzeżenia na wschodzie Polski. Wydano alert, trzeba bardzo uważaćCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News