Mężczyzna siedział na ławce, nagle się osunął. Nie żyje

Autor Julian Bakuła - 17 Grudnia 2020
Na Woli odnaleziono zwłoki mężczyzny.Źródło: Facebook / Warszawaska Wola / DJ

W czwartek po południu na ulicy Górczewskiej ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Straż miejska odnalazła zwłoki

- Funkcjonariusze straży miejskiej zauważyli ciało mężczyzny, przybyła na miejsce załoga karetki stwierdziła zgon. Policja pod nadzorem prokuratura prowadzi czynności wyjaśniające - powiedział w rozmowie z wawainfo.pl st. sierż. Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

- Dziś około godziny 14:05 operator monitoringu miejskiego wezwał funkcjonariuszy straży miejskiej w związku z zaobserwowaną sytuacją. Dwóch panów siedziało na ławce, nagle jeden z nich się osunął. Pomimo resuscytacji podjętej przez przybyłych na miejsce po pięciu minutach funkcjonariuszy straży miejskiej, którzy stwierdzili, że mężczyzna nie oddycha, a następnie przez załogę pogotowia ratunkowego, stwierdzono zgon mężczyzny - relacjonuje inspektor Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

Porażający telefon na 112. Policjanci musieli działać szybkoPorażający telefon na 112. Policjanci musieli działać szybkoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News