Mężczyzna wpadł pod tylne koła autobusu. Tragiczny wypadek w zatoczce przystankowej

Autor - 10 Lipca 2020
Autobus PłockŹródło: Flickr, Janusz Jakubowski, Praca Własna, CC

Tragiczny wypadek w alei Piłsudskiego w Płocku. Pod koła autobusu miejskiego wpadł mężczyzna. Niestety mimo niezwłocznie podjętej akcji reanimacyjnej poszkodowany zmarł. Kierowca autobusu nie zauważył, że mężczyzna znalazł się pod kołami pojazdu.

Wypadek w Płocku

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek przed południem w Płocku. Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek - powiedziała mł. asp. Marta Lewandowska z komendy policji w Płocku. - Według relacji świadka, starszy mężczyzna chciał podbiec do autobusu miejskiego. Niestety potknął się na chodniku i wpadł pod trzecią oś kół autobusu - przedstawiła funkcjonariuszka w rozmowie z wawainfo.pl.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2. Złożono już 6000 wniosków. Polacy masowo ruszają po 5 tys. zł, ty też możesz zyskać dodatkowe pieniądze

Kierowca nie zauważył mężczyzny

71-letniemu mieszkańcowi Płocka pomocy udzielił świadek tragicznego wypadku. - Niestety zarówno kierowca, jak i pasażerowie pojazdu nie zauważyli na początku, że mężczyzna wpadł pod koła autobusu. Dopiero kilka kilometrów dalej, świadkowie zdarzenia poinformowali 40-letniego kierowcę o zdarzeniu - przekazała mł. asp. Marta Lewandowska.

Kierowca przejdzie testy

Kierowca autobusu został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. - Oczywiście 40-latek przejdzie również teksty, które wykażą, czy był pod wpływem środków odurzających - dodała funkcjonariuszka. Na miejscu trwają czynności policji i prokuratury, które mają wyjaśnić dokładną przyczynę i przebieg tragicznego zdarzenia na pętli autobusowej.

Plaga karaluchów w Warszawie. Mieszkańcy nie wytrzymująPlaga karaluchów w Warszawie. Mieszkańcy nie wytrzymująCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda nagle przerwała milczenie i przemówiła wydając apel. Padły słowa, których nikt się nie spodziewał
  2. Piękna polska siatkarka skąpana w górskim jeziorze. Cudowne widoki i jeszcze piękniejsza figura (FOTO)
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni
Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomocWąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomocCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News