Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?

Autor Karolina Kraushar - 9 Lipca 2020
Zaginął Ryszard KlocŹródło: Policja, Warszawa

Zginął Ryszard Kloc. Trwają poszukiwania mężczyzny prowadzone przez mokotowską policję. 85-latek wyszedł z mieszkania przy ulicy Kmicica w Warszawie w środę przed południem i od tamtego czasu nie wrócił do domu. Funkcjonariusze z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji apelują o niezwłoczny kontakt do osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego lub widziały go w ostatnim czasie.

Zaginął mężczyzna

8 lipca o godzinie 11.00 Ryszard Kloc wyszedł z domu przy ulicy Kmicica i już nie wrócił do mieszkania. Od tamtego czasu również nie kontaktował się z rodziną. 85-latek ma około 170 wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, przygarbiony. Zaginiony ma małe, głęboko osadzone oczy, krótkie siwe włosy i odstające uszy. Mężczyzna w dniu zaginięcia był ubrany w czarną czapkę z daszkiem typu bejsbolówka, białą koszulę, szary, odrobinę za duży garnitur oraz czarne mokasyny.

zaginął

Dzisiaj grzeje:
1. Tragiczny finał pożaru. Porażające odkrycie strażaków
2. Lidl nie przestaje zaskakiwać. Produkty dosłownie za pół darmo, a kurki 3 razy taniej niż na bazarze

Pilny kontakt z policją

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Zespołem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 pod nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę), albo bezpłatnym numerem 112 - apeluje o pomoc podkom. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie.

Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiachBródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jaką emeryturę naprawdę dostają księża? Zadziwiające wyliczenia, nie mogą narzekać
  2. Mateusz Borek stracił kolejną pracę. "Nie wszystko zależy ode mnie"
  3. Strażnicy zrywali plakaty wyborcze. Straż Miejska tłumaczy
  4. Koronawirus na Pierwszej Komunii Świętej. Zarażeni goście
  5. 80 autobusów nie wyjechało na ulice Warszawy. Kontrole wszystkich kierowców w stolicy
  6. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
Wulgarne napisy w redakcji Wulgarne napisy w redakcji "Faktów". Wandale zniszczyli co się dałoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News