Mężczyzna pozbawił wody mieszkańców Konstancina. Policja złapała go podczas rozkręcania instalacji

Autor - 6 Lipca 2020
Mężczyzna pozbawił wody mieszkańców KonstancinaŹródło: Policja, Piaseczno

Funkcjonariuszom z Konstancina- Jeziorny udało się schwytać na gorącym uczynku 41-latka, który włamał się do hydroforni. Okazało się, że mężczyzna odciął dopływ wody mieszkańcom budynku. Mężczyzna próbował rozkręcić metalową instalację wodno-kanalizacyjną, jednak policjanci pokrzyżowali mu plany kradzieży i zatrzymali 41-latka. Włamywaczowi może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna zszedł do hydroforni

Funkcjonariusze z komendy policji w Konstancinie-Jeziornie wzięli udział w nietypowej interwencji. Mieszkańca Konstancina zaniepokoiła nagła przerwa w dostawie wody. Mężczyzna najpierw skontaktował się w tej sprawie z konserwatorem budynku, okazało się jednak, że żadnej awarii, ani przerw w dostawie wody nie ma. Postanowił więc sprawdzić, co spowodowało brak wody w kranie i zszedł do hydroforni.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętra
2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Mężczyzna odciął wodę mieszkańcom

Podchodząc do drzwi, mieszkaniec Konstancina usłyszał dochodzące stamtąd odgłosy. Zaniepokojony mężczyzna niezwłocznie poinformował funkcjonariuszy z Konstancina-Jeziorny o nietypowej sytuacji. Policjanci niezwłocznie przybyli pod wskazany adres i weszli do pomieszczenia przez wyważone drzwi. - Na miejscu w czasie rozkręcania instalacji zastali zaskoczonego wizytą funkcjonariuszy 41-latka - relacjonuje nadkom. Jarosław Sawicki z komendy w Konstancinie-Jeziornie.

Mężczyzna został zatrzymany

Mężczyzna, który przebywał w hydroforni, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono jego liczne narzędzia. - Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienie wolności do lat 10 - przypomina nadkom. Sawicki.

Wpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuWpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na MazowszuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja wnioskuje o karę za pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Odbył się zgodnie z wolą rodziny
  2. Znany komentator odchodzi z Canal+. "To nie była jego decyzja"
  3. Kłęby dymu na S8. Co tam się stało?
  4. Minister zdrowia wydał ważną rekomendację. Chodzi o drugą turę wyborów prezydenckich
  5. W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymasz
  6. Niesłychana opłata od turytów w Zakopanem. Rachunki znad morza mogą się schować
Trzy auta rozbite, droga zablokowana. Poważny wypadek na Mazowszu, są ranniTrzy auta rozbite, droga zablokowana. Poważny wypadek na Mazowszu, są ranniCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News