Nieodpowiedzialne zachowanie pacjenta chirurgii. Nie posłuchał lekarzy, mogło skończyć się bardzo źle

Autor - 4 Sierpnia 2020
Mężczyzna w piżamie wyszedł na spacerŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Mężczyzna znudzony pobytem w szpitalu po tym, jak doznał upadku z wysokości, postanowi wybrać się na nocny spacer ulicami Warszawy. Niestety plany wieczornej przechadzki w piżamie pokrzyżowali mu strażnicy miejscy. Niecodzienny strój mężczyzny wzbudził podejrzenia mundurowych, którzy podjęli interwencję.

Mężczyzna poszedł na spacer w piżamie

Mężczyzna, który doznał upadku z wysokości, postanowił urozmaicić swój pobyt w szpitalu i wybrał się na spacer po Śródmieściu. Nie mówiąc nic personelowi szpitala, ukradkiem wymknął się z sali w samej pidamie i jakby nigdy nic wyszedł z placówki. Jego nocne zwiedzanie stolicy przerwali strażnicy miejscy, którzy wypatrzyli spacerowicza nieopodal Dworca Gdańskiego.

Dzisiaj grzeje:
1. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
2. Jak kupić używany samochód, żeby nie dać się oszukać? 6 najczęstszych haków, na które spróbują nabrać cię sprzedawcy

Mężczyzna zbiegł ze szpitala

Akcja mundurowych rozpoczęła się kwadrans po północy. O tej porze patrol straży miejskiej przejeżdżał właśnie ulicą Słomińskiego i choć noc była ciepła, widok mężczyzny w samej piżamie zaskoczył funkcjonariuszy, którzy postanowili podjąć interwencję.

Mężczyzna zwiedzał stolicę

Spacerowiczem okazał się 38-letni mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna wyjaśnił, że był hospitalizowany, ponieważ doznał upadku z wysokości. Zatrzymany łodzianin nie potrafił wskazać szpitala, w którym przebywał. Mundurowi poprosili 38-latka o kartę wypisu z placówki, na co mężczyzna odpowiedział, że ma ją jego lekarz prowadzący.

Mężczyzna wrócił do placówki

Strażnicy miejscy postanowili o sprawie poinformować policję. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że mężczyzna uciekła z oddziału chirurgii w jednym ze szpitali na Powiślu. Po uciekiniera przyjechała karetka pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.

Aktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieAktywiści na dachu ministerstwa, wywiesili ogromny baner. Protest Greenpeace w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem
  2. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęgę
  3. Zaskakująca decyzja Rafała Trzaskowskiego. Nie będzie go na ważnym wydarzeniu
  4. Kolejny polityk zarażony koronawirusem. COVID-19 potwierdzono u posła
  5. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wybitny polski psycholog
  6. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
Kolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejKolejne podwyżki dla Polaków. Prawie każdy zapłaci dużo więcejCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News