Spowodował wypadek, zginęła młoda kobieta. Na jaw wyszła porażająca prawda

Autor Alicja Guz - 4 Września 2020
mężczyzna zatrzymanyŹródło: KPP w Wołominie

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 30 sierpnia na trasie S8 w miejscowości Trojany. 40-latek kierowca skody uderzył w bariery energochłonne rozdzielające jezdnię trasy S8 na skutek czego zostały oderwane metalowe elementy konstrukcyjne bariery, które uderzyły w inne pojazdy w tym volkswagena, którym kierowała 39-latka. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarła na miejscu. Okazało się, że mężczyzna kierował pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna spowodował poważny wypadek

Mężczyzna 30 sierpnia spowodował poważny wypadek na trasie S8 w miejscowości Trojany, o którym pisaliśmy wcześniej. 40-latek kierujący skodą uderzył wówczas dwukrotnie w bariery energochłonne rozdzielające jezdnię trasy S8. W efekcie metalowe elementy barierek uderzyły m.in. W auto kierowane przez 39-latkę, która w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

mężczyzna zatrzymany, wypadek w Trojanach

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2. Biedronka pilnie wycofuje kolejne partie produktu. Pod żadnym pozorem go nie jedz

Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku

40-letni kierowca skosy po zdarzeniu uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. - W wyniku prowadzonych przez funkcjonariuszy wołomińskiej komendy czynności kilka godzin później w rejonie przystanku autobusowego w miejscowości Małopole został zatrzymany 40-latek podejrzewany o spowodowanie tego zdarzenia drogowego. Mężczyzna był trzeźwy, została od niego pobrana krew do badań - poinformował asp. szt. Tomasz Sitek z wołomińskiej policji.

Samochód mężczyzny był kradziony

Jak przekazała policja, już w trakcie wstępnych czynności na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że skoda, którą poruszał się mężczyzna, została skradziona. Co więcej, przy mężczyźnie policjanci ujawnili środki odurzające. 40-latek trafił do policyjnego aresztu.

Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apelMarek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apelCzytaj dalej

Poważne zarzuty dla 40-latka

- Zebrany przez policjantów materiał procesowy trafił do Prokuratury Rejonowej w Wołominie. Prokurator już przedstawił mężczyźnie zarzuty między innymi spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, w wyniku której śmierć poniosła 39-letnia kobieta i zagrożenia życia i zdrowia dwóch innych osób, uczestników ruchu drogowego - powiedział asp. szt. Tomasz Sitek. - Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego - amfetaminy oraz kradzież samochodu, którym poruszał się w chwili zdarzenia - dodał policjant.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany

Jak przekazała wołomińska policja, Sąd Rejonowy w Wołominie przychylił się do wniosku prokuratora i Policji i zastosował wobec 40-letniego mężczyzny tymczasowy 3-miesięczny areszt. Może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Kiedy będzie wolne od nauki? Mamy kalendarz roku szkolnego 2020/2021Kiedy będzie wolne od nauki? Mamy kalendarz roku szkolnego 2020/2021Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zagraniczne media obiegła wiadomość o tragedii. Potwierdzono śmierć, oczy tysięcy osób zwróciły się w stronę rezydencji Kate i Williama
  2. Wiadomości TVP przekroczyły wszelkie granice. Kolejny raz uderzają i upokarzają ludzi na wizji
  3. Z ostatniej chwili: policja weszła do stołecznego ratusza. Funkcjonariusze szukają i zabezpieczają dokumenty
  4. Sytuacja jest poważna, dym jest groźny dla ludzi. Strażacy właśnie wydali komunikat w sprawie pożaru w Konstancinie
  5. Niespodziewany komunikat prezydenta Warszawy. Jest wściekły, wszystko opisał na swoim profilu
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy
Nawałnica zalała siedzibę telewizji. Są bardzo dotkliwe stratyNawałnica zalała siedzibę telewizji. Są bardzo dotkliwe stratyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News