Policja poszukuje tego mężczyzny. Nie uwierzycie, co ma na sumieniu

Autor Aleksandra Olbryt - 1 Października 2020
mężczyznaŹródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Mężczyzna widoczny na zamieszczonym zdjęciu 17 września udał się do lombardu w Siedlcach i ukradł stamtąd bardzo cenny przedmiot. Teraz siedlecka Policja poszukuje świadków zdarzenia i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Mężczyzna wiedział, co zabrać

Mężczyzna 17 września (równo w czwartek dwa tygodnie temu) wszedł do siedleckiego lombardu. Teraz Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży złotej bransoletki o wadze 136 g i wartości 30 000 zł. - Jak wynika z zabezpieczonego nagrania monitoringu, sprawcą jest mężczyzna krępej budowy ciała, łysy, ubrany w kurtkę skóropodobną koloru czarnego, t-shirt koloru czarnego z nadrukiem z przodu koloru jasnego - podaje sierż.szt. Małgorzata Mazurek.

Sprawca ma tatuaże na szyi i rękach

Jak przekazuje KMP w Siedlcach, w momencie popełnienia przestępstwa mężczyzna miał zawieszoną przez ramię czarną torebkę, jeansy z przetarciami koloru jasnoniebieskiego oraz buty sportowe koloru czarnego z białymi wstawkami. Na jego szyi po lewej stronie widoczny jest tatuaż, podobnie jak serdecznym (tu w kształcie znaku zapytania) i środkowym palcu lewej dłoni.

Widziałeś tego mężczyznę? A może byłeś świadkiem kradzieży?

- Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii bądź był bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia, albo posiada istotne informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47 707-23-60 lub 112 - apeluje sierż.szt. Mazurek.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News