Dotkliwie pobili młodego mężczyznę. Powód nie mieści się w głowie

Autor - 12 Sierpnia 2020
Mężczyzna został pobityŹródło: Pixabay

Mężczyzna został pobity, ponieważ za głośno oglądał telewizję. O ściszenie poprosiła, go współlokatorka, jednak 29-latek odmówił, tłumacząc, że jest jeszcze wczesna pora. Prośby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, więc do negocjacji przystąpił syn kobiety z kolegą, którzy postanowili przekonać obywatela Ukrainy do ściszenia odbiornika siłą. Mężczyzna trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami.

Mężczyzna za głośno oglądał telewizję

Mężczyzna mieszkający na Mokotowie około godziny 21.00 został pobity przez 29-latka oraz jego o sześć lat starszego kolegę. Obywatel Ukrainy oglądał telewizję. W pewnym momencie do jego pokoju weszła współlokatorka i kazała mu ściszyć telewizor. Mężczyzna odmówił, uzasadniając to faktem, że nie ma jeszcze ciszy nocnej. Kobieta poprosiła więc o interwencję swojego syna - relacjonuje przebieg zdarzeń podkom. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromne kłęby czarnego dymu w Warszawie. Ludzie aż się zatrzymują. Co się dzieje?
2. Volvo otworzyło Chińczykom drogę do wielkiego biznesu. Geely ma plany na zawojowanie rynku

Pobił go syn kobiety

Syn kobiety oraz jego starszy kolega niezwłocznie przystąpili do "przekonywania" obywatela Ukrainy, aby ten jednak przyciszył nieco grający za głośno telewizor. - Mężczyźni najpierw wyrazili swoje niezadowolenie, używają słów wulgarnych, a kiedy to w ich mniemaniu było za mało przekonujące, użyli pięści i nóg - wyjaśnił podkom. Robert Koniuszy.

Mężczyznę trafił do szpitala

Pobity i skopany 29-latek z ogólnymi obrażeniami ciała zgłosił się do szpitala, gdzie został opatrzony. O całym zdarzeniu poinformował niezwłocznie mokotowskich funkcjonariuszy. Policjanci otrzymali od pokrzywdzonego rysopis napastników, dzięki czemu bez trudu zatrzymali ich w pobliżu miejsca zamieszkania. Mężczyźni zostali doprowadzeni do policyjnej celi. Tam okazało się, że zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Następnego dnia mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Przyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałPrzyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" prowadziła jeden z najbardziej żenujących odcinków programu w historii. Teraz po raz kolejny wkłada kij w mrowisko
  2. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje
  3. Właśnie wydano nowe rekomendacje dla wszystkich Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pilne ostrzeżenie, nie kupujcie tego produktu. Jego spożycie grozi poważną chorobą
  5. Żarty się skończyły, warszawiacy nie wejdą do sklepu jak do tej pory. Jest oficjalne stanowisko
  6. Widzowie Polsatu i Katarzyna Dowbor ją pokochali. Niestety nie dotrwała do emisji odcinka, przykra historia
Rafał Trzaskowski nie mógł dłużej zwlekać. Nikt się nie spodziewał takiej decyzjiRafał Trzaskowski nie mógł dłużej zwlekać. Nikt się nie spodziewał takiej decyzjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News