Niebywałe, co mężczyzna zrobił w metrze. Ktoś zrobił zdjęcie. Stało się ogromnym hitem

Autor Aleksandra Olbryt - 16 Sierpnia 2020
metroŹródło: um.warszawa.pl

Metro znów stało się miejscem niecodziennego zdarzenia. Tym razem pewien mężczyzna, w myśl zasady "Polak potrafi!", postanowił przygotować sobie obiad podczas przejażdżki. Wszystko czynił na oczach współpasażerów. Skonsternowani pasażerowie zrobili zdjęcia.

Metro w Warszawie tego jeszcze nie widziało

Metro w stolicy - tu dzieją się rzeczy, o jakich nam się nie śniło. Tym razem pewien Warszawiak wsiadł do wagonu, wyciągnął worek kartofli, kawałek mięsa i zabrał się za przygotowywanie obiadu! Mężczyzna najpierw obrał ziemniaki, a potem zaczął ubijać schabowe. Za nic miał wątpliwe warunki sanitarne. Najwyraźniej doskwierał mu już spory głód, skoro postanowił zacząć szykować posiłek już w drodze (najpewniej do domu, ale tego nie jesteśmy pewni).

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Płaca minimalna 2021 z konkretną kwotą. Rząd właśnie opublikował projekt, mniej niż zapowiadano

Okrasa i Amaro mogą się schować!

Jak relacjonuje SE, mieszkaniec Warszawy chwilę wcześniej zrobił zakupy w sklepie. Na uwagę zasługuje fakt, że wtaszczył do metra worek ziemniaków i gdy tylko zamknęły się za nim drzwi, usiadł i zabrał się za ich obieranie. Potem wyciągnął z reklamówki mięso, wziął tłuczek i zaczął ubijać schabowe. Mężczyzna nie wydawał się być przejęty faktem, że oprócz niego w pociągu znajduje się kilkadziesiąt osób. Zszokowani pasażerowie z niedowierzaniem przyglądali się mężczyźnie. Jedni się śmiali, drudzy robili zdjęcia. Te bardzo szybko obiegły internet. Co sądzicie o niecierpliwym kucharzu z metra? Może tak się złożyło, że podróżowaliście z nim i udało się Wam udokumentować jego kulinarne poczynania? Dajcie znać!

Krzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćKrzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda przeżywa śmierć. W poruszających słowach postanowił publicznie ją pożegnać: "Jej odejście jest wielką stratą"
  2. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe
  3. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  4. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  5. Jest stanowisko premiera sprzed chwili. Chodzi o pieniądze. Wielu będzie rozczarowanych
  6. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
Nagle tłumy policjantów otoczyły jezdnię. Na środku ulicy pojawiła się tęcza. Co tam się dzieje?Nagle tłumy policjantów otoczyły jezdnię. Na środku ulicy pojawiła się tęcza. Co tam się dzieje?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News