Jak powinna przebiegać trzecia linia metra? Wiele miejsc ma utrudniony dojazd

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Sierpnia 2020
metroŹródło: Pixabay

Metro w Warszawie - cieszymy się, że jeździ i funkcjonuje, ale wśród mieszkańców stolicy nie brakuje opinii, że stacji jest wciąż zbyt mało. Metro nie dociera w wiele miejsc: między innymi na Białołękę, Wawer, Wilanów czy Włochy. Na Pradze Południe do najbliższej stacji - Stadionu Narodowego - trzeba dojechać ok. 20 minut autobusem. W tym momencie trwają prace nad II etapem rozbudowy drugiej linii.

Metro - gdzie powinna przebiegać III linia?

Metro w stolicy na razie ma dwie "nitki". Pierwsza linia biegnie ze stacji Młociny w stronę stacji Kabaty. Pomiędzy stacjami końcowymi jest 19 przystanków. Druga linia jest na razie krótka i kursuje na trasie Księcia Janusza - Trocka. To tylko 13 stacji. Coraz częściej słyszy się opinie warszawiaków, którzy chcieliby, żeby podziemne pociągi docierały do innych części stolicy - w końcu przyzwyczailiśmy się do korzystania z tego wyjątkowo szybkiego i wygodnego środka transportu. Drodzy czytelnicy - gdzie waszym zdaniem powinny powstać stacje III linii warszawskiego metra? Jaką trasą powinna ona przebiegać? Czekamy na wasze opinie.

Dzisiaj grzeje:
1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
2. Szefowa ZUS z zaskakującą informacją dla seniorów. Klasyczna forma emerytur i zasiłków zniknie?

Drzewo wisi nad siecią trakcyjną. Tramwaje nie kurusją. Bardzo duże utrudnienia po wichurzeDrzewo wisi nad siecią trakcyjną. Tramwaje nie kurusją. Bardzo duże utrudnienia po wichurzeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż trudno uwierzyć własnym oczom. Wiadomości TVP bez skrupułów, grafika przejdzie do historii
  2. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta
  3. Z ostatniej chwili: cysterna uderzyła w bariery na S8. Są bardzo duże utrudnienia
  4. Karolina z zazdrości zabiła narzeczonego na weselu. Tragiczny finał zabawy pod Warszawą
  5. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  6. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.

Niewiarygodna prawda o Krystynie Pawłowicz wyszła na jaw. Niejeden smalił do niej cholewkiNiewiarygodna prawda o Krystynie Pawłowicz wyszła na jaw. Niejeden smalił do niej cholewkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News