Niszczyli pociąg na stacji metra, nikt im nie przeszkodził. Nie mieści się w głowie co zrobili

Autor Aleksandra Olbryt - 14 Września 2020
metroŹródło: ztm.waw.pl

Metro Młynów: nowoczesna stacja na Woli stała się miejscem działania zakapturzonych pseudoartystów, którzy postanowili umieścić autorskie grafitti na pociągu. Do aktu wandalizmu doszło w nocy z soboty na niedzielę (12/13 września). Nasza Warszawa zamieściła nagranie wykonane przez jednego czytelników z wnętrza wagonu metra. Jak to się stało, że nikt nie powstrzymał wandali?

Metro Młynów i sobotni akt wandalizmu

- W nocy z soboty na niedzielę doszło do aktu wandalizmu na stacji metra Młynów. Gdy stwierdziliśmy, że mamy do czynienia z takim właśnie działaniem, niezwłocznie powiadomiliśmy policję. Wandalom cała "akcja" zajęła trzy minuty. Zabezpieczone nagrania z monitoringu przekazano policji, która prowadzi teraz śledztwo w sprawie. Pociąg został wycofany z ruchu i skierowany do usunięcia grafitti na stację techniczno-postojową Kabaty - przekazała nam Anna Bartoń, rzecznik Warszawskiego Metra.

Dzisiaj grzeje:
1.Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. Tysiące Polaków załapią się na dodatkowe 1500 zł miesięcznie od rządu. O pieniądze będzie wyjątkowo łatwo

Policja: namierzamy sprawców

- Policja zabezpieczyła już nagrania z monitoringu. Przed nami praco- i czasochłonny proces weryfikowania nagrań, które uchwyciły wandali poza stacją. Śledztwo jest w toku - poinformował st. asp. Artur Chwiłka, oficer prasowy Komisariatu Policji Metra Warszawskiego. - Do zdarzenia doszło około godziny 1:50 w niedzielę. Incydent trwał około 2 minuty, sprawcy zdążyli zbiec, zanim na miejscu pojawili się funkcjonariusze. O akcie wandalizmu policję powiadomił jeden z pasażerów. W tej chwili prowadzone są czynności w kierunku zniszczenia mienia - przekazała st. sierż. Natalia de Laurans.

Jeździsz metrem? Mocno się zdziwisz, kiedy zobaczysz jak zmieniła się jedna ze stacjiJeździsz metrem? Mocno się zdziwisz, kiedy zobaczysz jak zmieniła się jedna ze stacjiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  2. Czy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądze
  3. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  4. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  5. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Ktora ulica w Warszawie jest najdłuższa? Wielu mieszkańców oblewa ten testKtora ulica w Warszawie jest najdłuższa? Wielu mieszkańców oblewa ten testCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News