Wpadł w furię i rzucił się na matkę. Tragedia na Mazowszu

Autor Alicja Guz - 5 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Wikipedia, By myself (User:Piotrus) - Self-photographed, CC BY-SA 3.0

Wołomińscy funkcjonariusze policji zatrzymali 34-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojej matki. Z relacji poszkodowanej kobiety wynika, że mężczyzna miał problemy z narkotykami i prawdopodobnie przez to wpadł w furię i siekierą zadał jej cios w głowę. Zatrzymanemu 34-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Mężczyzna wpadł w furię i zaatakował matkę

Funkcjonariusze policji z wołomińskiej komendy dostali zgłoszenie o poszkodowanej kobiecie, która miała zostać uderzona siekierą w głowę. Gdy policja dojechała na miejsce, 55-letnia kobieta z widoczną raną głowy siedziała przed swoją posesją. Jak poinformowała policja, kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że kilka minut wcześniej zaatakował ją syn, po tym, jak zwróciła mu uwagę, w jakim stanie wrócił do domu.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Piorun wpadł do mieszkania. Ogromne szkody, zalane dwa piętra
2. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych

Mężczyzna chwycił siekierę

- Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna miał problemy z narkotykami i najprawdopodobniej to mogło być przyczyną takiego zachowania. W pewnym momencie wpadł w furię, chwycił siekierę i zadał jej cios w głowę - poinformował asp. szt. Tomasz Sitek z wołomińskiej policji. Poszkodowana 55-latka została przewieziona do szpitala. Z kolei jej 34-letni syn został zatrzymany, ponieważ, jak podaje policja, "okoliczności zdarzenia wyraźnie wskazywały, że ten mógł dopuścić się tego czynu".

Agresywny mężczyzna usłyszał zarzut

Zatrzymany 35-latek zarzut usiłowania zabójstwa matki. Dodatkowo Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wołominie złożył wniosek do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny. - Sąd wniosek rozpatrzył pozytywnie i nakazał umieścić mężczyznę na okres 3 miesięcy w areszcie śledczym - poinformował asp. szt. Tomasz Sitek. Agresywnemu 35-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymaszW bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymaszCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  2. Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lata
  3. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło zmiany. Obowiązują nowe zasady odbywania kwarantanny
  4. Minister zdrowia wydał ważną rekomendację. Chodzi o drugą turę wyborów prezydenckich
  5. 14-latek ukradł samochód. Policja zatrzymała go w drodze nad morze
  6. Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcie 8-letniej córki. Dorobiła jej sztuczne „kwiatowe” rzęsy 2 razy większe od swoich
Właśnie ruszyły zapisy. Kolejne pieniądze dla dzieci. Do zdobycia nawet kilkaset złotychWłaśnie ruszyły zapisy. Kolejne pieniądze dla dzieci. Do zdobycia nawet kilkaset złotychCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News