Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało

Autor - 18 Czerwca 2020
Skandal w McDonaldsŹródło: Pixabay

W restauracji McDonald's przy skrzyżowaniu Górczewskiej i Lazurowej doszło do bulwersującego incydentu. Sytuację opisał jeden z klientów, który opublikował wpis na Instagramie. W sieci zawrzało. Klienci popularnej sieci nie pozostawili suchej nitki na restauracji z fast-foodem.

Incydent w McDonald's przy Górczewskiej

Na profilu McDonald's Polska na Instagramie @mamsmakanamaka pojawił się post jednego z klientów opisujący bulwersującą sytuację, jaka miała się rozegrać w lokalu McDonald's przy ulicy Górczewskiej 249 w poniedziałek (15.06) około 21:20. Zatrudniony w lokalu mężczyzna, prawdopodobnie będący osobą z zespołem Downa, miał być obrażany, poniżany i w wulgarnych słowach wyzywany przez współpracowników, którzy nawet nic nie robili sobie z obecności klientów. "Człowiek z zespołem Downa, którego zatrudniacie, prawdopodobnie zrobił coś, czego nie powinien, coś inaczej niż Wasze standardy i procedury określają. To w jaki sposób został potraktowany przez dwóch pracowników i jakim językiem do niego mówiono i z jak ogromną pogardą był upominany wywołało u mnie bardzo silne wzburzenie" - opisuje tę sytuację klient o imieniu Karol.

Skandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrałoSkandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrałoCzytaj dalej

McDonald's nie przeprasza

Zbulwersowany klient zainterweniował, lecz reakcja przedstawicieli restauracji wywołała w nim mieszane uczucia. "Czekając na swoje zamówienie poprosiłem o rozmowę z Panią kierownik restauracji. W tym czasie mogłem również wsłuchać się w słowa o cechach które frywolnie wypowiadane były w mojej obecności, bez jakiejkolwiek kontroli i głębszej analizy sytuacji. (Jak widać sprawa powszechnie akceptowana). Pani kierownik zjawiła się po paru minutach a ja dogłębnie naświetliłem problem i oczywiście przeproszono mnie, ALE TO NIE MNIE TRZEBA przepraszać." Pod postem klienta pojawiły się komentarze utrzymane w podobnym tonie. Także wśród recenzji lokalu przy Górczewskiej na Google opublikowano po tym zdarzeniu nieprzychylne opinie. Monika G. dała jedną gwiazdkę, niską ocenę tłumacząc w ten sposób: "Za poniżanie niepełnosprawnego pracownika! I to nie chodzi o to, że odbywa się to na oczach klientów, a że ma miejsce W OGÓLE! Ten człowiek nie usłyszał nawet przeprosin mimo niezwłocznego zawiadomienia o sytuacji kierownika. Nikt nie ma prawa ubliżać komukolwiek,a już szczególnie, gdy w grę wchodzi osoba, która nie jest w stanie się obronić. To takie standardy współpracy zapewniacie pracownikom z Zespołem Downa? Brawo za zatrudnianie chamów bez grama kultury i pomyślunku."

Dzisiaj grzeje:
1. Skandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrało
2. Fatalne wieści dla wszystkich opalających dom węglem. Od 1 lipca nowy zakaz, grozi nawet pozbawienie wolności

Odpowiedź MacDonald's

Na Instagramie McDonald's odpowiedział na opis sytuacji w sposób, który w niektórych może jeszcze pogłębić negatywną ocenę zdarzenia. "Karolu, niezmiernie przykro nam to czytać. Zapewniamy, że opisana przez Ciebie sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. W McDonald’s szanujemy każdą osobę, a równość i otwartość na różnorodność to dla naszej firmy kluczowe wartości. Bardzo zależy nam na dokładnym zbadaniu opisanej przez Ciebie sprawy. Chcielibyśmy móc dopytać o szczegóły dlatego prosimy Cię o kontakt poprzez formularz na stronie. Jeszcze raz podkreślamy, że takie zachowanie nie wpisuje się w żaden sposób w standard McDonald’s, a po wyjaśnieniu sprawy podejmiemy stosowne działania zapobiegające podobnym sytuacjom w przyszłości."

Porażające doniesienia sprzed Sejmu. Mężczyzna podpalił się przed budynkiem. Trwa akcja ratunkowaPorażające doniesienia sprzed Sejmu. Mężczyzna podpalił się przed budynkiem. Trwa akcja ratunkowaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PiS w końcu pozwał Rafała Trzaskowskiego. W jakim celu i po co zagrywki tego typu?
  2. Adam Małysz chory na COVID-19. Wiemy, gdzie się zaraził i jak się czuje
  3. Pilne ostrzeżenia IMGW. Pogoda będzie niebezpieczna. Spodziewajcie się nawałnic
  4. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Maszyna rolnicza przygniotła burmistrza. Nie żyje
  5. Tragiczna śmierć motocyklisty. Nie żyje 21-latek
  6. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
Zoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaZoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News