Bóbr wtargnął do domu, ugryzł właścicielkę w nogę. Była w piwnicy, wezwała pogotowie

Autor Mateusz Dolak - 9 Marca 2020
Kobieta ugryziona przez bobraŹródło: Pixabay

Bóbr wtargnął do domu kobiety w Czarnolesie (pow. zwoleński). Zwierzę ugryzło ją w nogę. | www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Bóbr w piwnicy

Bóbr zaatakował kobietę

Kobieta została zaatakowana w piwnicy. - Chwilę przed godziną 11 dostaliśmy zgłoszenie o nietypowym zdarzeniu w miejscowości Czarnolas. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w piwnicy budynku mieszkalnego znajduje się bóbr, który ugryzł właścicielkę posesji. Kobieta została opatrzona przez lekarzy i zabrana do szpitala. Strażacy schwytali bobra, umieścili go w klatce i przekazali pracownikom urzędu gminy - poinformował mł. bryg. Mariusz Grudziński ze straży pożarnej w Zwoleniu. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej - OSP Czarnolas i PSP Zwoleń.

Bóbr ugryzł kobietę

Najstarsza słonica w zoo nie żyje. Znamy szczegóły akcji ratunkowej. Strażacy walczyli 10 godzin o jej życieNajstarsza słonica w zoo nie żyje. Znamy szczegóły akcji ratunkowej. Strażacy walczyli 10 godzin o jej życieCzytaj dalej

Czekamy na informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  2. Dziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców
  3. Gangsterskie porachunki, zabójstwo "Studenta" w lesie, lewe interesy. Grupa ożarowska stanie przed sądem
  4. Quad ominął rogatki, wjechał pod pociąg. Nie żyje ojciec i 8-letni syn
  5. Żałoba w warszawskim zoo. Nie żyje słonica Erna
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób
O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Następny artykuł