Policjanci aż złapali się za głowę. Za kierownicą jechała nietrzeźwa matka, na fotelach wiozła dwójkę dzieci

Autor Julian Bakuła - 9 Października 2020
Matka wiozła dwoje dzieci samochodem pod wpływem alkoholu.Źródło: Pixabay

Matka, która odbierała dziecko samochodem ze szkoły, prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Wskutek zawiadomienia policji przez anonimowego mężczyznę funkcjonariusze z posterunku w Długosiodle podjęli poszukiwania wskazanego samochodu i zatrzymali matkę, która wiozła dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Matka straciła prawo jazdy, a dzieci oddano pod opiekę ich ojcu. Za jazdę samochodem po pijanemu kobiecie może grozić do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Niewykluczone jest także postawienie jej zarzutów narażenia życia i zdrowia dzieci. O sprawie powiadomiony ma zostać również sąd rodzinny.

Matka odebrała dzieci samochodem ze szkoły. Była nietrzeźwa

Matka, która pod wpływem alkoholu wiozła samochodem dwoje dzieci, została w środę (07.10) po południu zatrzymana przez policję w Długosiodle (powiat wyszkowski). Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował ich, że spod szkoły w Długosiodle odjeżdża osobowy opel prowadzony przez pijaną matkę wiozącą dwoje dzieci. Policjanci wyruszyli na patrol w poszukiwaniu wskazanego samochodu, który zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Mickiewicza. Matkę zbadano alkomatem, który wykazał 2 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta wiozła samochodem dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat.

Dzisiaj grzeje:
1. Stało się, właśnie potwierdzono. Spełnia się czarny scenariusz, będą spore zmiany. Polska z obostrzeniami
2. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Już niebawem dostaniesz mocno po kieszeni
3. Ministerstwo Edukacji wydało pilny komunikat. Chodzi o zamknięcie szkół

Matka straciła prawo jazdy. Może jej grozić więzienie

Jak dowiadujemy się z komunikatu wojewódzkiej policji, matce, która wiozła dwoje dzieci będąc pod wpływem alkoholu odebrano prawo jazdy. Dzieci zostały przekazane pod opiekę ich ojca. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone jednak, że zostaną jej postawione również zarzuty narażenia życia i zdrowia wiezionych przez nią dzieci, za co z kolei może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. O sprawie powiadomiony ma zostać również sąd rodzinny. "Mieszkanka gminy Długosiodło nie widziała w swoim zachowaniu nic złego. Tłumaczyła policjantom, że: „droga była pusta, mijała tylko 3 samochody i nic się nie stało”" - czytamy w komunikacie wojewódzkiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos
  2. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  3. Jasnowidz Jackowski ostrzega: ten tydzień będzie kluczowy. Zapadnie nagła decyzja, zmieni losy Polaków
  4. Szykujcie się na ogromne utrudnienia. Drogi będą zablokowane, ludzie wyjdą na ulice
  5. Wyszedł na spacer, znalazł martwego kolegę. Porażające odkrycie w Warszawie
  6. Ujawniono prawdziwą liczbę infekcji Covid-19. Ma się nijak do oficjalnej
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News