Nagła decyzja premiera. Za chwilę cała Polska w czerwonej strefie

Autor Aleksandra Olbryt - 21 Października 2020
PILNEŹródło: Wawa Info

W związku z nagłym przyrostem nowych zakażeń COVID-19 premier Mateusz Morawiecki zasugerował, że już niebawem strefa czerwona może zostać rozciągnięta na terytorium całego kraju. Informację tę przekazała Polska Agencja Prasowa, oznaczając Morawieckiego we wpisie na Twitterze.

Rewolucja w Kościele, wszystko przez jeden film o Papieżu. Rewolucja w Kościele, wszystko przez jeden film o Papieżu. "Kim jestem, by ich oceniać?"Czytaj dalej

Rekomendacja Mateusza Morawieckiego

PAP podała dalej słowa premiera Mateusza Morawieckiego. Miał on stwierdzić: "Będę rekomendował, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną". Całkiem możliwe, że szef rządu tylko w tak radykalnym kroku widzi szansę na powstrzymanie wzrastającej fali zachorowań.

Koronawirus przybiera na sile

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeniach. - Mamy 10 040 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: małopolskiego (1 315), mazowieckiego (1 162), śląskiego (1 008), podkarpackiego (881), kujawsko-pomorskiego (771), wielkopolskiego (755), łódzkiego (675), lubelskiego (658), pomorskiego (548), dolnośląskiego (462), opolskiego (362), warmińsko-mazurskiego (348), zachodniopomorskiego (285), lubuskiego (283), podlaskiego (268), świętokrzyskiego (259). Z powodu COVID-19 zmarło 13 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 117 osób - czytamy w dzisiejszym wpisie MZ na Twitterze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Decyzja zapadła, prace zaraz ruszą. Powstanie drugi szpital tymczasowy w WarszawieDecyzja zapadła, prace zaraz ruszą. Powstanie drugi szpital tymczasowy w WarszawieCzytaj dalej

Artykuły polecane przez redakcję Wawa Info:

https://www.youtube.com/watch?v=lsRHwkkfxzs&feature=youtu.be

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News