Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy

Autor Karolina Kraushar - 27 Marca 2020
Maseczki dla mieszkańców MilanówkaŹródło: Piotr Remiszewski, Facebook

Maseczki dla wszystkich mieszkańców Milanówka. 26 marca Urząd Miasta wprowadził dystrybucję, a dostarczaniem zajęła się straż miejska oraz ochotnicza straż pożarna. Kolejnym krokiem będzie zapewnienie płynu dezynfekującego wszystkim obywatelom miasta.

Maseczki dla wszystkich

Jak zapewnił burmistrz Milanówka, maseczki otrzymają wszyscy mieszkający w mieście - także te osoby, które nie są właścicielami mieszkań, a jedynie je wynajmują. Maseczki ochronne będą dostarczane przez straż miejską oraz OSP do wszystkich skrzynek pocztowych. Wszystko po to, aby obywatele mogli pozostać w swoich mieszkaniach i nie narażać się na zakażenie koronawirusem.

Kolejny będzie płyn do dezynfekcji

To nie koniec udogodnień jakie ratusz przygotował na czas epidemii. Urząd miasta oczekuje na dostarczenie przez firmę ORLEN płynu do dezynfekcji. Środek będzie rozlewany do 50-mililitrowych buteleczek i dostarczany do wszystkich mieszkańców Milanówka. Szczegóły dotyczące przekazania płynu ratusz poda na początku kwietnia.

Kierowca autobusów w MZA zakażony koronawirusem, miał kontakt z innymi pracownikamiKierowca autobusów w MZA zakażony koronawirusem, miał kontakt z innymi pracownikamiCzytaj dalej

Apel burmistrza

- Bardzo proszę o poważne potraktowanie wyjątkowo trudnej sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia, w której przyszło nam się znaleźć - apeluje do mieszkańców burmistrz Piotr Remiszewski. W zamieszczonym na Facebooku poście prosi o dostosowywanie się obywateli do wszystkich zaleceń i rozporządzeń wynikających ze stanu epidemii.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Prokuratura: lekarz i jego syn powinni być na kwarantannie, przyjmowali pacjentów w szpitaluProkuratura: lekarz i jego syn powinni być na kwarantannie, przyjmowali pacjentów w szpitaluCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Tragedia na Mazowszu. Młoda matka opiekowała się dziećmi. 3-latek oddalił się, wpadł do stawu. Nie żyje
  4. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  5. Kolejne ofiary śmiertelne koronawirusa. Nie żyją dwie osoby ze szpitala w Warszawie
  6. Dzisiaj ostatni dzień pracy dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków. Pracodawcy już nie czekają
Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicyPotężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News