Kolizja z udziałem senatora PiS. Osobowy nissan wylądował na sygnalizatorze

Autor Mateusz Dolak - 17 Lutego 2021
Wypadek senatoraŹródło: facebook

Senator Prawa i Sprawiedliwości uczestniczył w kolizji. Na ulicy Dobrzyńskiej w Płocku jego nissan zderzył się z innym samochodem. Politykowi nic się nie stało, ale ku przestrodze opisał całe zdarzenie na Facebooku.

Kolizja

Marek Martynowski stwierdził, że to nie on był sprawcą. Senator relacjonował, że inny kierowca śpiesząc się nie zauważył jego samochodu.

"Rezultaty poniżej" - napisał we wpisie na Facebooku. I zaapelował o więcej skupienia i koncentracji na drodze.

Kolizja senatora

"Przestrzegam przed brawurową jazdą. Dzisiaj kostucha krążyła wokół mnie. O 8 rano, w Płocku na ulicy Dobrzyńskiej wypadek. Później w drodze do Warszawy dwa wypadki, dosłownie parę minut wcześniej" - relacjonował Martynowski.

Ojciec odwoził dziecko do szkoły. Drogówka zatrzymała go do kontroli, wyczuła woń alkoholuOjciec odwoził dziecko do szkoły. Drogówka zatrzymała go do kontroli, wyczuła woń alkoholuCzytaj dalej

"Prośba do Wszystkich, zdejmijmy nogę z gazu, włączmy wyobraźnię. Z pewnością będzie mniej wypadków. Może uratujemy komuś życie i zdrowie. Zdążymy na czas. Kostucha niech jeszcze poczeka" - dodał.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl,
zdjęcie główne: facebook

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News