Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?

Autor Alicja Guz - 13 Lipca 2020
Małgorzata TrzaskowskaŹródło: Facebook, Małgorzata Trzaskowska

W niedzielę odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzyli się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Decyzją wyborców Andrzej Duda będzie pełnił urząd prezydenta przez kolejną kadencję. Chociaż Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów, jego żona, Małgorzata postanowiła podziękować wyborcom za głosy oddane na męża. Jej wpis w mediach społecznościowych podbija internet.

Małgorzata Trzaskowska podziękowała wyborcom

Przez ostatnie dwa tygodnie kampanii wyborczej Rafałowi Trzaskowskiemu towarzyszyła jego żona Małgorzata. Na wiecach mówiła, że nie będzie milczącą pierwszą damą i chce wspierać Polski. Zachęcała również kobiety do wzięcia sprawy w swoje ręce i udziału w wyborach. W poniedziałek po wyborach podziękowała wyborcom męża, w sposób szczególny zwracając się do kobiet.

Dzisiaj grzeje:
1. Duże ognisko koronawirusa na Mazowszu. Prawie 300 osób trafiło na kwarantannę
2. Polacy zaczęli omijać bankomaty szerokim łukiem, z jednego powodu. Dane NBP zadziwiają

Małgorzata Trzaskowska w social mediach opublikowała słowa podziękowania dla wyborców głosujących na kandydata Koalicji Obywatelskiej. "Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała" napisała na Facebooku. W sposób szczególny zwróciła się do kobiet. "Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc! Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni. Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła" podziękowała Polkom Małgorzata Trzaskowska.

Wybory prezydenckie 2020 - wyniki

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich 2020. Zmierzyło się w niej dwóch kandydatów - Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Zgodnie z danymi, które przekazała Państwowa Komisja Wyborcza, po zliczeniu głosów z 99,98 okręgów wyborczych, zwycięzcą okazał się Andrzej Duda. Głos na niego oddało 51,1 procent wyborców. Na kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 48,9 procent upoważnionych do głosowania. Frekwencja podczas drugiej tury wyborów wyniosła 68,07 procent.

Ktoś wrzucił nietypową kartę do głosowania w Warszawie. Aż trudno uwierzyć, że komisja uznała ją za ważnąKtoś wrzucił nietypową kartę do głosowania w Warszawie. Aż trudno uwierzyć, że komisja uznała ją za ważnąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziecko bardzo dziwnie szło w sklepie obok taty. Klientka po przyjrzeniu się zamarła, prawda budzi grozę i złość
  2. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach
  3. Wyniki wyborów w Warszawie. Szczegółowe dane PKW
  4. Jak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Mieszkańcy Ursynowa byli jednomyślni
  5. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  6. https://pikio.pl/tvn-1407202-so-powod-odejscia/
Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News