Makabryczne odkrycie w Płocku. Jedno ciało leżało w piwnicy, drugie przy drodze

Autor Mateusz Dolak - 24 Marca 2021
zdjęcie ilustracyjneŹródło: zdjęcie ilustracyjne

Makabryczne odkrycie w Płocku. W ciągu kilku dni znaleziono dwa ciała. Jedno leżało w piwnicy, drugie przy drodze. Prokuratura wyjaśnia obie sprawy.

Przy drodze

Pierwsze ciało odnaleziono w sobotę 20 marca.

Zwłoki leżały w okolicy starej drogi przy skarpie nieopodal ulicy Grabówka. Służby nie podają szczegółów, ale wiadomo, że ciało znajdowało się w zaawansowanym rozkładzie.

Z powodu upływu czasu, trudno stwierdzić płeć. Prokuratura Rejonowa w Płocku twierdzi, że konieczne będą badania DNA. Na miejscu odnaleziono buty, ale one również nie pozwoliły na rozpoznanie.

Prokuratura zleciła już sekcję zwłok. Na razie nie jest znana tożsamość denata.

Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Tragiczny wypadek na MazowszuJedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Tragiczny wypadek na MazowszuCzytaj dalej

W piwnicy

Drugie ciało odnaleziono we wtorek 23 marca. Zwłoki leżały w piwnicy.

Jak podaje portal petronews.pl, prokuratura i policja działały w bloku przy ulicy Batalionów Chłopskich 5 do późnych godzin wieczornych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmarły to 41-letni mężczyzna.

W obu sprawach nie wiadomo czy zgony nastąpiły z przyczyn naturalnych, czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Prokuratura Rejnowowa w Płocku nie podaje szczegółów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, petronews.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News