Pączki od Magdy Gessler za złotówkę. Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Autor Mateusz Dolak - 11 Lutego 2021
Magda GesslerŹródło: East News

Fani pączków w starszym wieku mogą być zachwyceni. Magda Gessler ogłosiła, że pączki dla seniorów w restauracji "u Fukiera" będą sprzedawane po złotówce. Znana restauratorka postawiła jednak jeden warunek.

Promocja u Gessler

To może być prawdziwa okazja, ponieważ dania serwowane przez restauracje Magdy Gessler są bardzo drogie. Niedawno pisaliśmy że w cukierni Słodki Słony za pączki produkowane zgodnie z recepturą celebrytki trzeba zapłacić aż 11 złotych.

Cena zwala z nóg, ale w tej kwocie dostajemy produkt o wiele smaczniejszy niż z marketu. Pączki Magdy Gessler smażone są na gęsim smalcu, a do środka trafia domowe nadzienie. W ofercie są smakołyki z różą, maliną, czekoladą czy wiśniami.

Słodycze z cukierni na Mokotowskiej są też oferowane w restauracji "u Fukiera" przy ulicy Rynek Starego Miasta 27. I to właśnie na Starym Mieście zorganizowana została niespodziewana promocja dla seniorów, dla których cena kilkunastu złotych za pączka jest zaporowa.

Wybuch gazu we wsi pod Warszawą. Ściana budynku runęłaWybuch gazu we wsi pod Warszawą. Ściana budynku runęłaCzytaj dalej

Jak dostać pączka za złotówkę?

Magda Gessler najwidoczniej chce przekonać osoby starsze do swoich produktów, dlatego w środę wieczorem ogłosiła, że za pączka "u Fukiera" osoby starsze zapłacą symboliczną złotówkę.

"Jutro przez cały dzień serwuje pączki dla seniorów! .., przez cały dzień. Zapraszam. Ciepłe pączki... z wiśnia, z maliną..." - napisała restauratorka na Facebooku.

Aby nie dochodziło do scen jak podczas pamiętnej wigilii w Radomiu, Gessler postawiła warunek - senior może kupić tylko jednego pączka.

Komentarze

Pod postem celebrytki pojawiło się wiele komentarzy. Fani Magdy Gessler byli zachwyceni jej decyzją. "Super inicjatywa...podoba mi się...!!! Wspierajmy starsze osoby które często są zostawione same sobie!" - napisała Edyta.

Inni komentujący żałują, że nie są emerytami, lub, że nie mieszkają w Warszawie. "Szkoda, że mieszkam daleko chętnie chcę zjeść takiego pączka....dziś też zrobiłam moje. Też są dobre, a robię jak robiła moja mama" - dodała Elżbieta.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News