Donald Tusk wbił szpilę Szumowskiemu. Padły ostre słowa

Autor Aleksandra Olbryt - 29 Sierpnia 2020
Łukasz Szumowski i Donald TuskŹródło: gov.pl / consilium.europa.eu

Łukasz Szumowski, były Minister Zdrowia, który złożył rezygnację ze stanowiska 18 sierpnia, według doniesień Super Expressu przebywa teraz na luksusowych wakacjach. Były szef resortu zdrowia wybrał się na Wyspy Kanaryjskie, chociaż jeszcze niedawno sam mówił, że wylot z kraju nie jest najbardziej rozsądnym posunięciem. Z Szumowskiego zadrwił na swoim Twitterze były premier Polski, Donald Tusk.

Łukasz Szumowski na jachcie

"Nie wiem, skąd pretensje do pana Szumowskiego za zdjęcia na jachcie milionera. Przecież dwa tygodnie temu mówił, że jest żeglarzem i nie opuści pokładu w trudnej sytuacji" - napisał na Twitterze były przewodniczący Rady Europejskiej i obecny szef Europejskiej Partii Ludowej, Donald Tusk. Były premier tymi dwoma wymownymi zdaniami wbił szpilkę byłemu już Ministrowi Zdrowia w rządzie PiS. Jak podaje Polsat News, powołując się na doniesienia "Super Expressu", Łukasz Szumowski od kilku dni wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich. Były szef resortu ma tam do dyspozycji luksusowy jacht. Łódź należy podobno do biznesmena i konsula honorowego Islandii w Polsce, Bogusława Krzysztofa Szemiotha.

Dzisiaj grzeje:
1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
2. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób

Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolnośćNagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolnośćCzytaj dalej

Wakacje, które komentują wszyscy

Zagraniczne wyjazd Łukasza Szumowskiego pozostaje od kilku dni tematem burzliwej dyskusji wśród internautów. Niektórzy zarzucają, że rząd przesunął termin zakazu lotów z Hiszpanii do Polski na 2 września właśnie ze względu na wyjazd byłego ministra! Wakacje Szumowskiego skomentował nawet były szef RE, Donald Tusk, nie powstrzymując się od złośliwości. Przypomnijmy, że jeszcze pod koniec lipca były szef resortu zdrowia na antenie Polsatu mówił, że "jadąc za granicę, trochę ryzykujemy". - Może się zdarzyć, że epidemia gdzieś wybuchnie i będziemy zamykali powroty, takie jest ryzyko wyjazdów w czasie pandemii - stwierdził wówczas. Teraz sam wybrał się za granicę i tego wielu nie może mu wybaczyć.

Wyciekło, ile zarabia krewny prezydenta. Kwota przyprawia o zawrót głowyWyciekło, ile zarabia krewny prezydenta. Kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w "Milionerach" za bardzo małą stawkę
  2. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
  3. Pilne ostrzeżenie GIS. Dotyczy popularnego produktu wśród Polaków
  4. Zdumiewające słowa na konferencji MEN. "Są różne powikłania i następuje czasami śmierć"
  5. Wyciekło, ile zarabia krewny prezydenta. Kwota przyprawia o zawrót głowy
  6. Polsat przekazał porażające informacje. Nagle usłyszeli porażający huk, nie żyje 29 osób

Sto lat podatku dochodowego. W Internecie zawrzało, niektórzy są wściekliSto lat podatku dochodowego. W Internecie zawrzało, niektórzy są wściekliCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News