Ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie poszukuje wiernych

Autor Alicja Guz - 5 Czerwca 2020
kościół ŁopacinŹródło: Wikipedia, Public Domain

Parafia Świętego Leonarda w Łopacinie opublikowała ważny komunikat. U księdza potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Osoby, które 30 i 31 maja brały udział w Mszach Świętych oraz odpuście w Parafii Świętego Leonarda w Łopacinie i miały kontakt z księdzem Redemptorystą na odległość mniejszą niż dwa metry, powinny niezwłocznie zgłosić się do sanepidu.

Ksiądz zarażony koronawirusem

Na stronie parafii Świętego Leonarda w Łopacinie oraz Urzędu Gminy Sońsk pojawił się ważny komunikat. U księdza potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. "Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie prosi wiernych, którzy w dniach 30 - 31.05.2020 r., brali udział w Mszach Świętych i odpuście w Parafii Świętego Leonarda w Łopacinie i mieli bliski kontakt z księdzem Redemptorystą (odległość do 2 metrów np. spowiedź, przyjęcie Eucharystii) o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie" czytamy w komunikacie. Co więcej, wszyscy, którzy mieli bliski kontakt z księdzem, powinni poddać się kwarantannie.

Dzisiaj grzeje:
1. Drogowcy wyremontują Trocką. Objazdy i utrudnienia od soboty
2. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka

Gdzie się zgłaszać?

Osoby, które miały kontakt z zakażonym księdzem powinny niezwłocznie zgłosić się do sanepidu w Ciechanowie. Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną należy skontaktować telefonicznie pod numerami: 23 672-33-13, 506-126-118, 608-361-172.

Afera, kobieta dostała kebab z niespodzianką. Zrobiła zdjęcie, wrzuciła do sieciAfera, kobieta dostała kebab z niespodzianką. Zrobiła zdjęcie, wrzuciła do sieciCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Z auta na minuty dochodziły dźwięki. Strażnicy ruszyli natychmiast
  4. Prezydent ułaskawił Jana Śpiewaka. Miejski aktywista podziękował Andrzejowi Dudzie
  5. Policja wydała pilny komunikat. Zaginęła 8-latka i jej matka. Wyszły z domu i przepadły
  6. Niedługo przed odejściem przewidział własną śmierć. Widok grobu Perepeczki wprawia w osłupienie
Mężczyzna zadzwonił do kancelarii. Groził, że zabije prezydenta Warszawy. Został zatrzymanyMężczyzna zadzwonił do kancelarii. Groził, że zabije prezydenta Warszawy. Został zatrzymanyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News