Miał dwa promile i doręczał przesyłki. Tłumaczył, że poczęstował go adresat

Autor Alicja Guz - 11 Maja 2020
ListonoszŹródło: Wikipedia, By burts - photo taken by burts, CC BY-SA 3.0

Straż miejska przyjęła nietypowe zgłoszenie. Zachowanie jednego z listonoszy wskazywało, że może być nietrzeźwy. Powiadomieni o sytuacji funkcjonariusze szybko podjęli interwencję. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Nietypowe zgłoszenie

Do nietypowego zdarzenia doszło 8 maja. Patrolujący teren strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym listonoszu doręczającym przesyłki w okolicznym bloku. - Około godziny 17.30 strażnicy zauważyli przed budynkiem przy ulicy Powstańców Śląskich mężczyznę w charakterystycznej kurtce i z torbą na kółkach. Kiedy do niego podeszli, od razu poczuli zapach alkoholu - informuje Straż Miejska.

Dzisiaj grzeje: Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat

Był nietrzeźwy

Zatrzymany przez strażników miejskich 58-latek mówił niewyraźnie i miał problem z utrzymaniem równowagi. Swój stan tłumaczył spożywaniem alkoholu z jednym z adresatów przesyłek, które roznosił. Rzekomo jeden z nich poczęstował go alkoholem, a on grzecznie mu nie odmówił. Straż Miejska wezwała na miejsce patrol policji, która zbadała trzeźwość listonosza. - Wynik ponad 2 promile w wydychanym powietrzu wskazywał, że spotkanie przy alkoholu musiało nieco trwać - komentuje Straż Miejska. Pijanego mężczyznę przewieziono do pobliskiego komisariatu policji.

Afera w Pruszkowie. Afera w Pruszkowie. "Kursanci chcieli zabrać samochód szkoły jazdy w zastaw".Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje uwielbiany aktor seriali z TVN i Polsatu. Tragiczną informację przekazał syn
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dziecka
  3. Brutalny atak na ratownika medycznego. Sprawca miał nóż
  4. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  5. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  6. Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemii
Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyZa chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej stronyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News