Możesz dostać 1000 zł na zakupy od Lidla. Wystarczy spełnić kilka warunków

Autor Alicja Guz - 14 Maja 2020
LidlŹródło: Wikipedia, By MacQtosh - Own work, CC BY-SA 4.0

Trwa loteria promocyjna sieci sklepów Lidl. Każdy klient sklepu ma szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Wśród których jest karta podarunkowa Lidl o wartości 1000 zł. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

To już 3. edycja loterii

Pisaliśmy już o nowych rozwiązaniach, które planuje wprowadzić sieć sklepów Lidl, by ułatwić konsumentom robienie zakupów. To jednak nie jedyny sposób, w jaki sieć niemieckich sklepów dba o swoich klientów. Dokładnie 1 marca wystartowała 3. edycja loterii Lidla. Aż do 20 maja 2021 roku każdy klient sklepu Lidl ma szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania jest łącznie 12 nagród miesięcznych oraz 1040 nagród tygodniowych, o łącznej wartości 116 tys. złotych.

Ogromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyznaOgromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyznaCzytaj dalej

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii Lidla może wziąć udział każdy klient sklepu, który:

 • skończył 18 lat
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • mieszka na terytorium Polski
 • wypełnił ankietę dotyczącą oceny zakupów w sklepie sieci Lidl

Uwaga! Jak podaje regulamin promocji: "W loterii nie mogą uczestniczyć pracownicy: Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski w Łodzi, Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, spółek z grupy Lidl, w tym w szczególności Lidl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach oraz sklepów promocyjnych w rozumieniu regulaminu loterii. Zakaz dotyczy także członków rodzin ww. osób. Przez "członków rodzin" rozumie się: małżonka, zstępnych, wstępnych, osoby pozostające w stosunku przysposobienia, pasierba, pasierbicę, zięcia, synową, rodzeństwo, ojczyma, macochę i teściów".

Dzisiaj grzeje: Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać

Co należy zrobić, by uczestniczyć w losowaniu?

Każda osoba, która chce wziąć udział w loterii sieci Lidl, musi spełnić pięć prostych warunków określonych w regulaminie:

 • dokonać zakupu promocyjnego w okresie trwania sprzedaży promocyjnej w dowolnym sklepie Lidl
 • zapłacić za zakup promocyjny
 • koniecznie zachować oryginał dowodu zakupu promocyjnego (oryginał paragonu fiskalnego lub e-paragon w aplikacji "Lidl Plus" lub oryginał faktury VAT)
 • wypełnić ankietę promocyjną zamieszczoną na stronie internetowej loterii - http://www.lidl.pl/pl/Twoja_opinia.htm
 • zgłosić się do loterii wysyłając formularz zgłoszeniowy, który również dostępny jest na stronie internetowej loterii

Uwaga! Zgodnie z regulaminem promocji zgłoszenie do loterii bez uprzedniego wypełnienia ankiety promocyjnej jest nieprawidłowe i nie będzie brało udziału w loterii.

Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało niespodziewane zmiany w sprawie maseczek. Padł terminMinisterstwo Zdrowia zapowiedziało niespodziewane zmiany w sprawie maseczek. Padł terminCzytaj dalej

Jakie nagrody oferuje Lidl?

Każda osoba, która zgłosi chęć udziału w loterii ma szansę na wygranie nagrody tygodniowej lub nagrody miesięcznej. Regulamin promocji zastrzega, że "jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody, a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym losowaniu". Nagrodę miesięczną może wylosować tylko jedna osoba. Otrzyma ona kartę podarunkową Lidl o wartości 1000 zł. Z kolei w cotygodniowych losowaniach zwycięzców będzie aż dwudziestu. Każdy z nich zdobędzie kartę podarunkową do sklepu Lidl o wartości 100 zł.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia
 2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
 3. Kobieta kupiła świnię, chciała trzymać ją w domu. Teraz będzie miała duże kłopoty
 4. Dramat mieszkańców, windy jeżdżą jak chcą. Co tam się wydarzyło?
 5. Egzamin na prawo jazdy będzie trudniejszy? Na teście pojawi się aż 200 nowych pytań
 6. Zatrważające słowa eksperta WHO: "Wirus SARS-CoV-2 może nigdy nie zginąć"
Znamy wyniki rekrutacji do przedszkoli. Co z dziećmi, które się nie dostały?Znamy wyniki rekrutacji do przedszkoli. Co z dziećmi, które się nie dostały?Czytaj dalej

Następny artykuł