Z ostatniej chwili: ogromna ewakuacja w Legionowie. Ewakuują bloki i domy

Autor Mateusz Dolak - 1 Lipca 2020
policja pirotechnikŹródło: wawainfo.pl

Ogromna akcja służb w Legionowie. Policja dostała informację o podejrzanej paczce pod samochodem przy ulicy Suwalnej. Ewakuowano mieszkańców bloków i domów jednorodzinnych w pobliżu.

Podejrzana paczka w Legionowie

Około godziny 10.30 do dyżurnego komendy policji w Legionowie wpłynęło zawiadomienie o porzuconej paczce. - Na parkingu przy bloku mieszkalnym pod jednym z pojazdów znaleziona została paczka. - Na miejsce zdarzenia pojawił się samodzielny pododdział kontrterrorystyczny policji z odpowiednim sprzętem do rozpoznawania ładunków pirotechnicznych. Swoje działania funkcjonariusze zakończyli po godzinie 14.00. Przy ulicy Suwalnej swoje czynności wykonuje jeszcze technik kryminalistyki - przekazała w rozmowie z Wawainfo podkom. Justyna Stopińska. Na miejscu zdarzenia oprócz policji zjawiło się pogotowie ratunkowe oraz pogotowie gazowe. - Pomaga nam również pies tropiący - dodaje funkcjonariuszka. Jak przekazała nam policjantka w pakunku na pakunku nie znajdowało się nic co zagrażałoby życiu i zdrowiu mieszkańców.

Dzisiaj grzeje:
1. Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniach
2. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy

Ewakuacja bloków

W akcji ratunkowej udział brali strażacy, którzy ewakuowali mieszkańców. - Około godziny 11.20 zastępy straży pożarnej udały się na miejsce, gdzie znajduje się podejrzany pakunek. Przeprowadziliśmy ewakuację bloku. W sumie budynek opuściło około 25 osób - przekazuje st. kpt. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie.

Pilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiPilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Tak mieszka Adam Małysz. Posiadłość byłego skoczka zapiera dech w piersiach, każdy chciałby w niej zamieszkać
  3. Tragiczne wieści z policji. Policjant przegrał walkę z chorobą. Nie żyje, miał przed sobą całe życie
  4. Porażające ustalenia TVP w sprawie katastrofy w Warszawie. Kamery w autobusie nie nagrały momentu wypadku
  5. Ojciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazany
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki
Pożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemPożar domu w Pruszkowie. Jedna osoba zatruła się dymemCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News