Trzęsienie ziemi w Legii. Będą bardzo duże zmiany, zwolnili trenera klubu

Autor Alicja Guz - 21 Września 2020
Legia WarszawaŹródło: um.warszawa.pl

Legia Warszawa będzie miała nowego trenera. Warszawski klub piłkarski przekazał, że od 21 września Aleksandar Vuković przestaje pełnić obowiązki trenera I drużyny Legii Warszawa. Kto w związku z tym zajmie jego miejsce i co wpłynęło na tak zaskakującą decyzję klubu?

Legia Warszawy będzie miała nowego trenera

Legia Warszawa zaskoczyła kibiców. W poniedziałek warszawski klub piłkarski poinformował, że nastąpi zmiana na stanowisku trenera drużyny. Od 21 września nie będzie nim już Aleksandar Vuković. "Informujemy, że od dzisiaj, poniedziałku 21 września, Aleksandar Vuković przestaje pełnić obowiązki trenera I drużyny Legii Warszawa" czytamy w oficjalnym komunikacie Legii.

Dzisiaj grzeje:
1. Jasnowidz Jackowski nie ma więcej wątpliwości. Nadchodząca zima będzie inna niż zwykle, nie z powodu pogody

2. Znamy już dokładne zmiany w uldze abolicyjnej. Nie każdy będzie potraktowany tak samo
3. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii

Prezes Legii Warszawa tłumaczy

Głos w sprawie odwołania trenera warszawskiej drużyny zabrał prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski. - Bardzo dziękuję "Vuko" za to, co zrobił dla Legii, nie tylko przez ostatnie półtora roku jako trener I drużyny, z którą zdobył Mistrzostwo Polski, ale także na przestrzeni ostatnich lat. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, szczególnie w trudnych momentach i nigdy nie bał się brać odpowiedzialności. Należy mu się za to ogromny szacunek ze strony Klubu i kibiców - powiedział. - Bardzo rozwinął się też jako trener, szybko się uczył i rozwijał, dlatego jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej. Wiem też, że jest oraz pozostanie prawdziwym Legionistą i zawsze tak będziemy go w Klubie traktować - dodał.

Salmonella w jajkach, pod żadnym pozorem ich nie jedz. GIS właśnie opublikował, którychSalmonella w jajkach, pod żadnym pozorem ich nie jedz. GIS właśnie opublikował, którychCzytaj dalej

Legię Warszawa czeka dobra zmiana?

Prezes klubu w swojej wypowiedzi zaznaczył, że zmiana na stanowisku trenera jest potrzebna, by drużyna mogła osiągnąć zamierzone cele. - Dzisiaj musieliśmy jednak podjąć trudną decyzję, która wynika z faktu, że nadrzędnym celem Legii jest realizacja celów sportowych, w tym awans do pucharów europejskich. Uznaliśmy, że zmiana na stanowisku trenera pozwoli na szybszą poprawę gry naszej drużyny, co jest niezbędne ze względu na nadchodzące mecze decydujące o awansie do fazy grupowej Ligii Europy - wyjaśnił Dariusz Mioduski.

Kto zastąpi "Vuko"?

Legia Warszawa nie podała jeszcze do informacji, kto zastąpi Aleksandara Vukovićia na stanowisku trenera drużyny. "Klub wkrótce poinformuje o kolejnych decyzjach związanych ze zmianami w sztabie I drużyny Legii Warszawa" czytamy w oficjalnym komunikacie.

Pociągi metra zmienią wygląd i kolor. Prace już ruszyły. Podobają wam się?Pociągi metra zmienią wygląd i kolor. Prace już ruszyły. Podobają wam się?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  3. Zaczęło się, aktywiści wyszli na ulice. Poważne utrudnienia. Kierowcy omijajcie miejsce protestu
  4. Pilne: uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Dyrekcja przed chwilą potwierdziła. Zajęć w SP nr 5 w Ząbkach nie będzie
  5. Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Rozpaczliwy apel, są poszukiwane
  6. Nowy objaw koronawirusa? Polska specjalistka zwraca uwagę na ważną rzecz
Ognisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDOgnisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News