Smutne informacje z kościoła. Zmarł kolejny ksiądz chory na COVID-19

Autor Alicja Guz - 18 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Zmarł kolejny ksiądz z diecezji radomskiej chory na COVID-19. Ks. kan. Stanisław Groszek był mieszkańcem Domu Księży Seniorów w Radomiu. Zmarł w wieku 91 lat. To już czwarta ofiara koronawirusa w Domu Księży Seniorów w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Zmarł ks. kan. Stanisław Groszek

Diecezja radomska poinformowała o śmierci ks. kan. Stanisława Groszka. Duchowny był mieszkańcem Domu Księży Seniorów w Radomiu. Zmarł mając 91 lat. Wykryto u niego zakażenie koronawirusem.

Dzisiaj grzeje:
1. 4-latek wypadł z czwartego piętra. Tragedia w Warszawie
2. Ostrzegają przed siecią 5G w Polsce. W rzeczywistości chodzi o coś innego

Kim był ks. kan. Stanisław Groszek?

Ks. kan. Stanisław Groszek urodził się 29 marca 1929 roku w Sławczynie. 29 maja 1955 roku przyjął święcenia kapłańskie. Służył jako wikariusz w parafiach: Wójcin, Magnuszew, Jastrząb, Iłża, Stromiec, Solec nad Wisłą, Opatów, Krynki, Szydłowiec. Był również proboszczem w parafiach: Ruski Bród, Momina, Odrowąż, Sławno, Jasieniec Iłżecki, Fałków, Brzeźnica, Kamień. W 2001 roku przeszedł na emeryturę. Ks. kan. Stanisław Groszek był rezydentem parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie, a także mieszkańcem Domu Księży Seniorów w Radomiu.

Zmarł czwarty ksiądz z Domu Księży Seniorów w Radomiu

Zmarły w piątek ks. kan. Stanisław Groszek to czwarta ofiara koronawirusa w Domu Księży Seniorów w Radomiu. Informowaliśmy już, że 5 lipca zmarł ks. kan. Mieczysław Marchewka, 14 lipca dwóch kolejnych duchownych - ks. kan. Bogumił Orłowski i ks. kan. Andrzej Sasin. Jak pisaliśmy wcześniej, w domu Księży Seniorów przebywa jeszcze sześciu księży chorych na COVID-19.

Na oczach kamer i ekspedientki w sklepie dla dorosłych dokonał kradzieży. Szuka go policjaNa oczach kamer i ekspedientki w sklepie dla dorosłych dokonał kradzieży. Szuka go policjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielu pije ją prawie codziennie, a nie wie jakie spustoszenie wywołuje dla organizmu. Trucizna o smaku ambrozji dewastuje nasz organizm
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Tramwaj potrącił mężczyznę. Jego stan jest ciężki
  4. Smutne informacje z kościoła. Zmarł kolejny ksiądz chory na COVID-19
  5. Jasnowidz Jackowski wie, jaka będzie pogoda w sierpniu. Wszystko wyjawił w najnowszej wizji
  6. Od września wielka zmiana w szkołach, Ministerstwo potwierdziło. Nikt się nie spodziewał, rodzice łapią się za głowy
Najpopularniejsze imiona dzieci. Które są najchętniej wybierane przez rodziców?Najpopularniejsze imiona dzieci. Które są najchętniej wybierane przez rodziców?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News