Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii

Autor Alicja Guz - 19 Września 2020
ksiądz popełnił samobójstwo na plebaniiŹródło: Google Street View

Ksiądz popełnił samobójstwo. Ta informacja wstrząsnęła lokalną społecznością. Parafianie z Sokołowa Podlaskiego nie dowierzają w to, co słyszą. Był ulubieńcem młodzieży i pasjonatem jednośladów. W sobotę 12 września zaledwie 35-letni ksiądz Arkadiusz został znaleziony martwy na plebanii. Sprawę bada prokuratura.

Ksiądz nie żyje

Ksiądz Arkadiusz Tymoszuk zmarł 12 września. Jego ciało zostało znalezione na plebanii. O jego śmierci informowaliśmy już w osobnym artykule. Na jaw wychodzą jednak nowe fakty dotyczące duchownego. Okazuje się bowiem, że uwielbiany przez parafian wikariusz popełnił samobójstwo.

Dzisiaj grzeje:
1. Polaków czeka poważny problem. Krzysztof Jackowski ostrzega. Jasnowidz nie mógł już dłużej milczeć
2. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
3.Śmiertelne potrącenie na torach, kobieta nie żyje. Bardzo duże utrudnienia w kursowaniu pociągów

Ksiądz z pasją

Ksiądz Arkadiusz miał zaledwie 35 lat. Był lubiany przez parafialną młodzież, która zawsze mogła liczyć na jego życzliwość i pomoc. Duchowny znany był ze swojej pasji do jednośladów. Od kilku lat podróżował motocyklem po kraju. Jak podaje Super Express, wierni znający księdza twierdzą, że nic nie wskazywało na to, że ma jakieś problemy i może targnąć się na własne życie.

Salmonella w jajkach, pod żadnym pozorem ich nie jedz. GIS właśnie opublikował, którychSalmonella w jajkach, pod żadnym pozorem ich nie jedz. GIS właśnie opublikował, którychCzytaj dalej

Ksiądz popełnił samobójstwo

Sprawę śmierci księdza bada prokuratura. - Prowadzimy śledztwo w sprawie śmierci duchownego - poinformował w rozmowie z SE Leszek Soczewka, prokurator rejonowy w Sokołowie Podlaskim. - Obecnie wykluczamy udział innych w zgonie księdza - dodał prokurator. Wierni z Parafii Miłosierdzia Bożego, w której ksiądz Arkadiusz był wikariuszem, nie mogą uwierzyć, w to, co się wydarzyło. - Znałem księdza Arka i wiem jedno, że był to twardy facet. Ktoś musiał stanąć na jego drodze, że wybrał tak desperackie wyjście - powiedział w rozmowie z SE Adam Karwowski, znajomy wikarego. - Nigdy nie załamywał się, chociaż widziałem ostatnio, że przeżywa rozterki. Pytałem Arka, czy chce się z czegoś zwierzyć. Odpowiedział, że jeszcze nie teraz – dodał.

Pogrzeb księdza Arkadiusza

Ostatnie pożegnanie zmarłego księdza odbyło się w piątek 18 września w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim. - Gromadzimy się przed ołtarzem Chrystusa, by pożegnać ks. Arkadiusza Tymoszuka, kapłana, który zakończył ziemską wędrówkę niespodziewanie. Stajemy, mając mnóstwo pytań w głowach, na które nie mamy odpowiedzi. Stajemy z głębokim bólem w sercach, który trudno ukoić - powiedział podczas mszy żałobnej ks. bp Piotr Sawczuk. Ciało ks. Arkadiusza zostało przewiezione do rodzinnej parafii w Jabłoniu i pochowano na tamtejszym cmentarzu parafialnym.

Zaczęło się, już wyszli na ulice. Na miejsce jedzie policja. Właśnie rozpoczął się Zaczęło się, już wyszli na ulice. Na miejsce jedzie policja. Właśnie rozpoczął się "Marsz dla życia i rodziny"Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W akcji straż pożarna, pogotowie i helikoptery. Tragiczne wydarzenia na południu Polski
  2. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku
  3. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  4. Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożar
  5. Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyje
  6. To słowa o. Rydzyka? “Nie może odmówić współżycia mężowi. Musi zamknąć oczy i myśleć o Polsce”
Śmiertelne potrącenie na torach, mężczyzna nie żyje. Bardzo duże utrudnienia w kursowaniu pociągówŚmiertelne potrącenie na torach, mężczyzna nie żyje. Bardzo duże utrudnienia w kursowaniu pociągówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News