Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar

Autor Alicja Guz - 23 Lipca 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube

Krzysztof Jackowski znów ostrzega swoich widzów. Najnowsza wizja jasnowidza jest przerażająca. To co, ma się niedługo wydarzyć, napawa niepokojem. Czy przepowiednia jasnowidza z Człuchowa spełni się jak jego poprzednie wizje?

Krzysztof Jackowski najnowsza przepowiednia

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa często dzieli się swoimi wizjami, publikując na YouTube nowe filmy lub łącząc się z widzami w spotkaniach na żywo. Chociaż Jackowski przebywa na wakacjach, w sieci pojawił się nowy filmik, który nagrał w Ustce. - Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji [...] Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić [...] Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili - powiedział Jackowski swoim widzom.

Dzisiaj grzeje:
1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
3. Przyjmiesz spadek, a bank weźmie się nawet za twoją pensję. Możesz wpaść w spore tarapaty

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

W dalszej części filmiku jasnowidz Jackowski powrócił do tematu epidemii koronawirusa. Zdaniem Jasnowidza pod przykrywką koronawirusa będzie się ukrywało coś więcej, i to wydarzenie będzie związane z polskim rządem. - Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga - rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało [...] Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok - wyjaśnił widzom Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa przepowiada ogromny pożar

To nie jest koniec porażających słów jasnowidza Jackowskiego. W swojej najnowszej wizji jasnowidz z Człuchowa powiedział również, że widzi ogromny pożar dużego miasta. - Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski - nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie - podkreślił w swojej wypowiedzi jasnowidz Jackowski.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Niejednokrotnie jasnowidz Jackowski udowodnił, że jego wizje są prawdziwe. Niedawno pisaliśmy o spełnieniu się przepowiedni dotyczącej wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Jackowski przewidział również protesty w Warszawie, mówił o kompromitacji podczas pierwszej tury wyborów oraz o kobiecie, która odmieni życie prezydenta Warszawy. Ostatnie wizje jasnowidza coraz częściej skupiają się na możliwych w przyszłości działaniach militarnych oraz na pogodzie na najbliższe miesiące.

Pracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaPracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Wiadomości TVP nie odpuściły tematów wyborów. Znaleziono kolejnego winnego, sprawa nie cichnie
  3. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  4. Pożar na moście w centrum Warszawy. Kłęby dymu, wszystko jest zablokowane. Na miejsce jadą strażacy
  5. Ogromna kompromitacja, musieli interweniować zwykli ludzie. Policjant aż stracił pracę. Mężczyzna będzie miał bardzo duże kłopoty
  6. Nikt się nie spodziewał, nagły protest przed TVP. Strajkujący zapowiadają głodówkę
  7. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich
Skandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolSkandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolCzytaj dalej

Następny artykuł