Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar

Autor Alicja Guz - 23 Lipca 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube

Krzysztof Jackowski znów ostrzega swoich widzów. Najnowsza wizja jasnowidza jest przerażająca. To co, ma się niedługo wydarzyć, napawa niepokojem. Czy przepowiednia jasnowidza z Człuchowa spełni się jak jego poprzednie wizje?

Krzysztof Jackowski najnowsza przepowiednia

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa często dzieli się swoimi wizjami, publikując na YouTube nowe filmy lub łącząc się z widzami w spotkaniach na żywo. Chociaż Jackowski przebywa na wakacjach, w sieci pojawił się nowy filmik, który nagrał w Ustce. - Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji [...] Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić [...] Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili - powiedział Jackowski swoim widzom.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
2. Ważne zmiany dla emerytów. Ich świadczenia mogą ulec zmniejszeniu

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

W dalszej części filmiku jasnowidz Jackowski powrócił do tematu epidemii koronawirusa. Zdaniem Jasnowidza pod przykrywką koronawirusa będzie się ukrywało coś więcej, i to wydarzenie będzie związane z polskim rządem. - Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga - rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało [...] Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok - wyjaśnił widzom Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa przepowiada ogromny pożar

To nie jest koniec porażających słów jasnowidza Jackowskiego. W swojej najnowszej wizji jasnowidz z Człuchowa powiedział również, że widzi ogromny pożar dużego miasta. - Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski - nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie - podkreślił w swojej wypowiedzi jasnowidz Jackowski.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Niejednokrotnie jasnowidz Jackowski udowodnił, że jego wizje są prawdziwe. Niedawno pisaliśmy o spełnieniu się przepowiedni dotyczącej wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Jackowski przewidział również protesty w Warszawie, mówił o kompromitacji podczas pierwszej tury wyborów oraz o kobiecie, która odmieni życie prezydenta Warszawy. Ostatnie wizje jasnowidza coraz częściej skupiają się na możliwych w przyszłości działaniach militarnych oraz na pogodzie na najbliższe miesiące.

Pracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaPracownik na forum napisał cytaty z Biblii, został zwolniony z Ikei. Jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło sieć
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Media dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawnili
Skandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolSkandal w sklepie. Oburzeni klienci wezwali policję. Na miejsce natychmiast przyjechał najbliższy patrolCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News