Krzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomość

Autor Aleksandra Olbryt - 16 Sierpnia 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: screenshot YouTube - kanał Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo na swoim kanale w serwisie YouTube relacjonował rzeszy swoich fanów sprawę, którą udało się rozwiązać dzięki jego niezwykłemu darowi jasnowidzenia. Znanemu jasnowidzowi udało się przewidzieć miejsce, w którym znajdował się poszukiwany od 1 sierpnia Norweg. O pomoc poprosiła Jackowskiego zrozpaczona partnerka zaginionego mężczyzny.

Krzysztof Jackowski: wyjątkowa wizja w Norwegii

Krzysztof Jackowski w swojej relacji live zaczął od sprostowania. Okazało się, że dzień wcześniej poinformował swoich subskrybentów, że odegrał kluczową rolę w odnalezieniu Polaka, który dwa tygodnie wcześniej zaginął w Norwegii. Ta informacja była błędna - poszukiwany mężczyzna był obywatelem Norwegii. - Mężczyzna zaginął w sobotę 1 sierpnia na wielkim jeziorze typu rynnowego, Mjøsa (największe jezioro Norwegii - przyp. red.). Zwróćcie uwagę, jak długo go szukano. W akcjach poszukiwawczych brały udział helikoptery, policja, pogotowie morskie. Ta pani, partnerka zaginionego mężczyzny, zwróciła się do mnie 10 sierpnia o godzinie 21:49 - przekazał jasnowidz z Człuchowa.

Dzisiaj grzeje:
1. Pociąg metra z pasażerami od 30 minut stoi w tunelu. Ludzie są uwięzieni, nie mogą wyjść
2. Urodziła dziesięcioro dzieci, jednak ZUS nie chce jej przyznać świadczenia Mama 4 plus. Powód jest oburzający

Druzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwachDruzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Desperacka prośba o pomoc

"Witam panie Krzysztofie, zwracam się do Pana z ogromną prośbą o pomoc w odnalezieniu mojego partnera. Zaginął w sobotę 01 sierpnia na jeziorze Mjøsa w Norwegii, na które wypłynął około godziny 19:00 swoją łodzią motorową z przystani znajdującej się niedaleko domu (...). Przystań ta znajduje się między miastami Hamar a Gjøvik. Widziany był ostatni raz przy wyspie Helgøya. Tam też widziany był sygnał z jego telefonu po raz ostatni. Łódź teoretycznie jest skonstruowana w sposób uniemożliwiający jej zatopienie. Jest to bayliner arriva 2252. Zdjęcie jest z dnia, w którym zaginął. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu." Tak brzmiała treść maila, jakiego Polka, której partner zaginął na norweskim morzu, wysłała do Krzysztofa Jackowskiego.

Jeden "strzał"

Krzysztof Jackowski od razu przystąpił do działania. Błyskawicznie określił miejsce, w którym jego zdaniem znajdował się mężczyzna. - Miejsce, w którym był widziany ostatni raz łodzią, bardzo mocno odbiega od wskazanego przeze mnie miejsca - do 20 kilometrów. Przynajmniej tak wynika z moich obliczeń. Od 2 sierpnia przez dziewięć dni służby szukały tego człowieka - opowiadał Jackowski. Po chwili pokazał do kamery mapę z zaznaczonym miejscem, które dzięki wizji wytypował jako lokalizację, w jakiej znajdował się zaginiony Norweg. - Wysłałem maila z mapą 11 sierpnia o 15:15. Tego samego dnia odnaleziono tam zwłoki zaginionego 40-latka - powiedział jasnowidz.

Najpierw nagła śmierć, potem kolejny cios. Zrozpaczony mężczyzna prosi o pomocNajpierw nagła śmierć, potem kolejny cios. Zrozpaczony mężczyzna prosi o pomocCzytaj dalej

Policjant: czy pan w to wierzy?

13 sierpnia Krzysztof Jackowski otrzymał podziękowania od kobiety, która dzięki odnalezieniu ciała ukochanego mogła się z nim pożegnać. Wysłała poruszającego maila, w którym podziękowała jasnowidzowi za wskazanie właściwego miejsca, w którym odnaleziono zwłoki jej partnera. "Bardzo Panu dziękuję za pomoc. Odnaleźliśmy mojego partnera dokładnie w miejscu, które Pan wskazał. Jego brat pojechał tam zaraz po tym jak otrzymałam od Pana mapę. Policji trudno było w to uwierzyć, ale stawili się na miejscu po tym, jak zadzwonił z informacją, że różne części łodzi znalazł w wodzie. Noc zatrzymała poszukiwania. Zostały wznowione dnia następnego i około południa mogliśmy już przeżywać żałobę. Koszulki już do Pana nie wysyłałam. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję. Dzięki Panu możemy się z nim pożegnać i pochować tak, jak na to zasługuje" - napisała pani Magdalena.

Udało się bez koszulki

- Koszulkę pani miała dosłać, bo wizję robiłem tylko ze zdjęcia elektronicznego. Tak jak rozmawialiśmy po wysłaniu mapy, dzięki jakiemukolwiek przedmiotowi należącemu do jej partnera wizja mogłaby być bardziej precyzyjna. Jednak koszulka okazała się niepotrzebna, bo okazało się, że mężczyznę i jego łódź znaleziono w miejscu przeze mnie wskazanym - wyjaśnił Jackowski. Pod koniec złożył kondelencje rodzinie tragicznie zmarłego oraz, przepraszając za brak skromności, stwierdził, że jego działanie jest trafne i precyzyjne. - Klasa sama w sobie - powiedział.

Uwaga, nikt się nie spodziewał radykalnej zmiany. Zacznie się już w środęUwaga, nikt się nie spodziewał radykalnej zmiany. Zacznie się już w środęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  2. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało
  3. Z ostatniej chwili: policja weszła do stołecznego ratusza. Funkcjonariusze szukają i zabezpieczają dokumenty
  4. Sytuacja jest poważna, dym jest groźny dla ludzi. Strażacy właśnie wydali komunikat w sprawie pożaru w Konstancinie
  5. Niespodziewany komunikat prezydenta Warszawy. Jest wściekły, wszystko opisał na swoim profilu
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Tomasz Sekielski z żoną uciekli z Warszawy. Powód zdumiewaTomasz Sekielski z żoną uciekli z Warszawy. Powód zdumiewaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News