Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo

Autor Karolina Kraushar - 26 Sierpnia 2020
Krzysztof Jackowski ostrzega PolakówŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski podzielił się właśnie ze swoimi widzami najnowszą wizją. Jasnowidz z Człuchowa niestety ponownie nie ma dobrych wieści dla Polaków. Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mówi, że nasz kraj niebawem znajdzie się w niebezpieczeństwie, na losy Polski ma mieć wpływ jedno z najpotężniejszych mocarstw.

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najpopularniejszym jasnowidzem w kraju, niestety w ostatnim czasie jego przepowiednie nie wróżą niczego dobrego dla Polaków. W najnowszej wizji Jackowskiego po raz kolejny nasz kraj znajduje się w niebezpieczeństwie. Na kondycję Polski mogą mieć wpływ Stany Zjednoczone.

Dzisiaj grzeje:
1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
2. Minister zakażony koronawirusem. Od lat jest bliskim współpracownikiem prezydenta

Jasnowidz z Człuchowa

Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu dzieli się swoimi przepowiedniami na kanale Youtube. Jasnowidz z Człuchowa ma na swoim koncie również wiele sukcesów w poszukiwaniu ludzi, a o tym, jakie ma sposoby na ich odnajdywanie więcej pisaliśmy tutaj.

Wizja wojny w przepowiedniach Jackowskiego

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski przekazywał wiele swoich wizji związanych z wojną oraz "brudną bombą". Jak sam wyjawił w jednym ze swoich materiałów wideo, bomba ta miała zwiastować początek wielkiego starcia militarnego. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że "brudną bombą" z przepowiedni jest eksplozja, która miała miejsce w Bejrucie na początku sierpnia.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego

Krzysztof Jackowski ostrzega przed niesprzyjającą sytuacją militarno-polityczną. Jasnowidz z Człuchowa wyjaśnia, że możemy bardzo dotkliwie odczuć współpracę ze Stanami Zjednoczonymi. - W zdarzeniach, które mogą nastąpić, Polska będzie ważnym punktem dla m.in. Stanów Zjednoczonych, co właściwie jest już przygotowane - przekazał Krzysztof Jackowski.

Kiedy wszystko się zacznie?

- Zaczniemy zauważać, powiedzmy, we wrześniu, w październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania, głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowskie, działania, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. Czuję to i mówię to stanowczo, to może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością - to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne - przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Szykują się poważne zmiany dla kierowców. Wielu z nich, nie będzie zadowolonychSzykują się poważne zmiany dla kierowców. Wielu z nich, nie będzie zadowolonychCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyło
  2. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Niebywałe rewelacje o matce Kaczyńskich po latach ujawnione przez "SE". Nigdy wcześniej nieznana historia
Kobieta robiła porządek w ogródku, nagle zobaczyła podejrzanego robaka. Wezwała pomocKobieta robiła porządek w ogródku, nagle zobaczyła podejrzanego robaka. Wezwała pomocCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News