Zaraz się zacznie, Jackowski nie ma wątpliwości. Jasnowidz widzi ogromną zmianę na ulicach

Autor Julian Bakuła - 25 Listopada 2020
Jasnowidz Krzysztof Jackowski opowiedział o najnowszej przepowiedniŹródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official "Przełom 2020 - 2021 jaki będzie przyszły rok?"

W swojej najnowszej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski zarysował przed słuchaczami wizję najbliższych miesięcy. Jasnowidz z Człuchowa ujrzał wojsko na ulicach polskich miast. Co zobaczył w Warszawie Jackowski? Sprawdź najnowszą wizję dla stolicy na wawainfo.pl.

Krzysztof Jackowski: najnowsza przepowiednia jasnowidza

- W okresie od teraz do świąt, które za miesiąc mają być, wydarzy się najpierw coś mniejszego, ale coś, co będzie niepokojącym konfliktem - zdradził w poniedziałek jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni transmitowanej na żywo poprzez kanał na YouTube.

- A to gorsze może przyjść jakiś czas później, powiedzmy - w kwestii dwóch, trzech tygodni po tym pierwszym. Mam nadzieję, że się coś zmieni. Mam nadzieję, że moje poczucia są błędne. Natomiast, jeżeli to mniejsze wydarzy się przed świętami (...), to wtedy należy się przygotować na coś poważniejszego już w okresie stycznia - mówił jasnowidz z Człuchowa.

Zostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościZostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościCzytaj dalej

Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedni

Jackowski: to nie będzie dobry rok

- Zastanawiam się nad rokiem 2021 - ciągnął jasnowidz Krzysztof Jackowski, relacjonując swoją najnowszą przepowiednię. - Jestem przygnębiony, bo... to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wielu z was by chciało dat, konkretów jakichś ścisłych - zauważył jasnowidz z Człuchowa.

- To nie takie proste. To się bardziej czuje w sposób takiej fali, która ma przyjść, tak jak to czułem lata wstecz, że po 2019 już będzie inaczej, nie będzie normalnie i to będzie coś, co później będzie się nazywało konfliktem - tłumaczył Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:
1. Policja potrąciła protestującego. Ludzie kładli się pod radiowozy, policja na komendę wywiozła fotoreporterkę
2. Pan Krystian czeka na 3 tysiące złotych od WizzAir. Kupił tylko bilety na wakacje
3. "Przycisnęli mnie do ziemi, dusiłem się". Zatrzymany opisuje przerażającą interwencję policjantów

Co tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCo tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski widzi wojsko na ulicach

- Mam takie dziwne wrażenie, że przyjeżdża dużo wojska w Polsce. Pełno wojska będzie wychodziło na ulice. Żołnierze, dużo ich... Jakby żołnierze mieli przejąć porządek - snuł swoją najnowszą przepowiednię jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski.

- Znacie moją tezę, moje poczucie: że ten rząd nie doczeka - ja to mówię od samego początku, jak ich drugi raz wybrano - że tej kadencji nie poprowadzą do końca. Że ten rząd w jakiś sposób - uwaga! - otrząśnie się... otrząśnie się z władzy - relacjonował swoją wizję Jackowski.

Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja

Wizja Jackowskiego: czy Warszawa jest zagrożona?

Czarne prognozy dotyczące dalszego ciągu kadencji rządu, które w swojej najnowszej przepowiedni zarysował jasnowidz Krzysztof Jackowski, mogą budzić niepokój, czy potencjalny konflikt nie zagrozi Warszawie, siedzibie władz centralnych.

Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi słuchaczami przeczuciem, że władzę w kraju może przejąć wkrótce wojsko, nie będzie to jednak wynikiem puczu, lecz zagraniem ze strony samego rządu. - To wojsko będzie miało decyzyjność. (...) Skojarzyło mi się, że z dużych samochodów wojskowych wychodzą żołnierze w pełnym uzbrojeniu, ale że ich wyjście... to tak jak władza, to jest siła decyzyjności... - tłumaczył jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiPaulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czesto nie daje żadnych objawów, zabija połowę chorych. Nowotwór, który wykryć można jedynie poprzez badanie
  2. Pijany kierowca i 18-letni diler zatrzymani na ulicy Puławskiej
  3. Mieszkańcy nie chcą budżetu obywatelskiego. Protestują przeciwko realizacji projektu, mają dobry powód
  4. Wiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał termin
  5. Warszawscy kierowcy czekali na zmiany od lat. W końcu prawo da im tę możliwość, będzie łatwiej
  6. Już jutro rano Polacy ruszą szturmem na Biedronkę. Popularny sprzęt AGD za darmo, trzeba spełnić dwa warunki
  7. Od dziś w Kauflandzie kupisz specjalne produkty, których w tym roku jeszcze nie było. I trafisz na niejedną promocję

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News