Polaków czeka poważny problem. Krzysztof Jackowski ostrzega. Jasnowidz nie mógł już dłużej milczeć

Autor Alicja Guz - 22 Września 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube, screen

Krzysztof Jackowski zaniepokoił swoich słuchaczy kolejną wizją. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa miliony Polek i Polaków dotkną poważne tarapaty. „Jakby z żywnością miał być problem” powiedział podczas audycji na żywo Jackowski. Co jeszcze zobaczył w swojej najnowszej wizji najpopularniejszy polski jasnowidz?

Krzysztof Jackowski na żywo

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa wielokrotnie udowodnił już, że posiada niezwykły dar. Swoimi wizjami i przeczuciami dzieli się ze słuchaczami na swoim kanale na You Tube. Oglądający go obserwatorzy mogą zobaczyć, jak wygląda "wizja na żywo" i być na bieżąco z tym, co wydarzy się w przyszłości.

Dzisiaj grzeje:
1. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii

2. Niestety, w tym roku bez tradycyjnej Wigilii. Minister Zdrowia zdradził prawdę. Polacy mogą zapomnieć o podróżach
3. Ciężarówka zderzyła się z BMW. Dzień bez samochodu na S8 z gigantycznym korkiem

Wizje Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzają?

Prawdopodobnie w przepowiednie jasnowidza z Człuchowa wierzy tyle samo osób, co im zaprzecza. Nie zmienia to jednak faktu, że do Krzysztofa Jackowskiego często zgłaszają się rodziny z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionych osób, a niektóre z wizji mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Jackowski prawidłowo przewidział zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, a także "brudną bombę" w Libanie.

Tragiczny wypadek, kobieta nie żyje. Traktor zmiażdżył samochód, są porażające zdjęciaTragiczny wypadek, kobieta nie żyje. Traktor zmiażdżył samochód, są porażające zdjęciaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przepowiada poważny problem

Podczas kolejnej ze swoich audycji Krzysztof Jackowski pokusił się o przekazanie kolejnej wizji. Nie jest ona dobra dla Polski. Jasnowidz z Człuchowa widzi bowiem poważny problem z żywnością w kraju. - W Polsce kolejki długie. Pełno ludzi stoi w kolejkach. Będzie nerwowo w tych kolejkach. Jakby się do czegoś wpisać, zapisać. Mówię, to jest suche, więc spokojnie, tak jak czuję. Ludzie stoją w długich kolejkach, żeby się wpisać, zapisać, albo dostać jakiś zapis. Jakby z żywnością miał być problem - powiedział Jackowski.

Będzie deficyt żywności?

Zdaniem jasnowidza to problem, który swoje odbicie w rzeczywistości będzie miał w przeciągu najbliższych trzech lat. - Jak wam coś powiem. To zagrożenie jest trzy i pół roczne. Nawet jeżeli brać pod uwagę, że od marca to już minęło pół roku, to zostaje jeszcze trzy lata. Ludzie stoją w długich kolejkach, ale nie za żywnością, oni stają jakieś kwitki. Może to będzie jakiś deputat żywnościowy. Jakieś były kartki. Problem z żywnością będzie - wyjaśnił Krzysztof Jackowski. - Czyli wniosek z tego, że już coś poważnego będzie się na świecie działo, skoro będzie problem z żywnością - dodał jasnowidz.

Kobieta nagle upuściła dziecko na chodnik. Porażające, była kompletnie nietrzeźwaKobieta nagle upuściła dziecko na chodnik. Porażające, była kompletnie nietrzeźwaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Segregacja śmieci znowu do zmiany? Nie wypełnisz obowiązku, spodziewaj się grzywny albo aresztu
  2. Wiceminister wygadała się o przygotowaniach rządu do lockdownu. Można się przerazić
  3. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  4. Młodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcem
  5. Spłonęło 50 aut, nowy blok może nadawać się do rozbiórki. Przyczyną pożaru okazał się pojazd elektryczny
  6. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność
  7. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
Ognisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDOgnisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News