Jasnowidz Jackowski nie ma więcej wątpliwości. Nadchodząca zima będzie inna niż zwykle, nie z powodu pogody

Autor Alicja Guz - 19 Września 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube

Krzysztof Jackowski wielokrotnie udowodnił, że jego wizje mają swoje potwierdzenie w przyszłości. Tym razem podczas audycji na YouTube jasnowidz podzielił się ze swoimi słuchaczami przeczuciami dotyczącymi nadchodzącej zimy. Jak stwierdził jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski: "Ta zima będzie inna niż wszystkie".

Krzysztof Jackowski - najpopularniejszy jasnowidz

Krzysztof Jackowski, czyli popularny jasnowidz z Człuchowa wielokrotnie udowodnił, że posiada niezwykły dar. Jego wizje bardzo często mają odzwierciedlenie w przyszłości. Chociaż zdarzają się te które się nie sprawdziły. Mimo tego, po pomoc do jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zwracają się m.in. rodziny zaginionych, by pomógł określić miejsce ich pobytu. Jasnowidz prowadzi również swój kanał na YouTube, gdzie w audycjach na żywo wypowiada się na bieżące tematy, przekazując swoim słuchaczom najnowsze wizje i przeczucia, które go nawiedzają.

Dzisiaj grzeje:
1. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
2. Emerytury stażowe wracają. Po zmianach świadczenie już przed 60. urodzinami, ale jest warunek
3. Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Rozpaczliwy apel, są poszukiwane

Wizje Krzysztofa Jackowskiego się sprawdzają?

Jasnowidz z Człuchowa trafnie przewiduje najważniejsze wydarzenia zarówno w kraju, jak i na świecie. W jego wizjach pojawiła się m.in. "brudna bomba", która odnosiła się do tragedii w Libanie. Jackowski przewidział również powtórne zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, a także pogodę na lato i jesień.

Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebaniiDramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebaniiCzytaj dalej

Jasnowidz Jackowski - wizje na żywo

Podczas audycji na żywo na YouTube jeden ze słuchaczy zadał pytanie: jaka będzie w tym roku zima. Krzysztof Jackowski uchylił rąbka tajemnicy. Spróbuję poczuć - powiedział podczas transmisji jasnowidz. Przypomniał również, że sprawdziła się jego przepowiednia dotycząca lata. - Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie - wyjaśnił.

Krzysztof Jackowski przepowiada zimę 2020/2021

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa nadciągająca zima będzie różniła się od wszystkich poprzednich. - Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, że ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, że zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie - powiedział Jackowski.

Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożarTrzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożarCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  3. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  4. Zaczęło się, już wyszli na ulice. Na miejsce jedzie policja. Właśnie rozpoczął się "Marsz dla życia i rodziny"
  5. Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyje
  6. Lipińska przeholowała tą reklamą. Pokazujemy, dlaczego suplement na depresję to nie rozwiązanie
Viki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieViki Gabor zaatakowana przed sklepem. Matka wokalistki przerwała milczenie, jest oświadczenieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News