Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedni

Autor Julian Bakuła - 14 Listopada 2020
Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził swoją najnowszą przepowiednię.Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official - "Jak pogłębić własne odczuwanie"

Najnowsze wizje Krzysztofa Jackowskiego. W najnowszej przepowiedni znany jasnowidz Krzysztof Jackowski przestawia apokaliptyczną wizję Warszawy. "Interpretacja wizji a wizja to są dwie różne rzeczy" - zastrzega przy tym jasnowidz z Człuchowa. Ponad godzinna audycja odbyła się na oficjalnym kanale YouTube jasnowidza. Jackowski komentował w niej obecną sytuację w Warszawie, Polsce i na świecie.

Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewałByliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewałCzytaj dalej

Sprawdzalność wizji Krzysztofa Jackowskiego

Mówiąc o swoich najnowszych przepowiedniach, jasnowidz Krzysztof Jackowski zarysował przed słuchaczami ponury obraz teraźniejszej Warszawy, w której przechodnie noszą maseczki, a kina, teatry i restauracje są pozamykane, twierdząc, że z perspektywy roku 2019 byłaby to wizja apokaliptyczna.

Jasnowidz z Człuchowa przywołuje zarazem swoje przeszłe wizje, twierdząc, że sprawdziły się w tym roku. - Interpretacja wizji a wizja to są dwie różne rzeczy - zastrzega przy tym Krzysztof Jackowski, broniąc się przy tym przed zarzutami, że jego wizje rozmijają się z rzeczywistością. - Wizja wyraźnie pokazywała, że jest jakaś granica normalności i nienormalności między 2019 a 2020 rokiem - i to się stało - przekonuje jasnowidz.

ZOBACZ: Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

- Czuję taką... polaryzację - powiedział Krzysztof Jackowski, dzieląc się ze słuchaczami swoją najnowszą przepowiednią. - Czuję takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna na świecie - snuł swoją wizję jasnowidz z Człuchowa.

- Coś teraz się waży - ostrzegł Krzysztof Jackowski. - W tym, co się dzieje zacznie coś się sypać - kontynuował jasnowidz po chwili przerwy. - Układanka dotychczas była bardzo schematyczna. Zacznie się sypać. Będziemy obserwować, że niektóre państwa trzymają się tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży i - uwaga! - może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach.

Dzisiaj grzeje:
1.Wiadomo kto stał na dachu podczas Marszu Niepodległości. Wszystko się nagrało, film obalił teorie spiskowe
2. Premier na konferencji podał konkretne daty. Są nowe wytycznie. Wiemy, co będzie z feriami
3. Krystyna Pawłowicz wyniosła się z mieszkania na Ursusie

Krystyna Pawłowicz wyniosła się z mieszkania na UrsusieKrystyna Pawłowicz wyniosła się z mieszkania na UrsusieCzytaj dalej

Zastanawiająca dymisja szefa Pentagonu

- Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle. Ja mam mieszane uczucia. Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne... - mówił Krzysztof Jackowski. Po chwili zadumy zwrócił uwagę słuchaczy na zastanawiający fakt zdymisjonowania przez Trumpa szefa Pentagonu.

CZYTAJ: Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja

- Powiem tak: a może ta zmiana jest iskrą nadziei? - zapytał w pewnym momencie Krzysztof Jackowski. - Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania - zastrzegł jednak od razu jasnowidz, ponownie stwierdzając, że w świecie ważą się obecnie bardzo ważne rzeczy.

"Jestem wieczną duszą"

Podczas spotkania online ze słuchaczami, Krzysztof Jackowski tłumaczył im także, "jak pogłębić własne odczuwanie". - Ja jestem wieczną duszą - zaczął jasnowidz z Człuchowa, zaznaczając, że ma w sobie subiektywną pewność, że utożsamianie się z ciałem jest wynikiem amnezji dotyczącej tego wiecznego, niematerialnego żywota.

- Uważam, że ta świadomość nasza, to ego - jest wieczne, jest w tej chwili oszukiwane przez umieszczenie go w ciele. To umieszczenie w ciele jest bardzo dla ego pożyteczne, ponieważ ego staje się indywiduum - tłumaczył Krzysztof Jackowski. To właśnie uświadomienie sobie faktu uwięzienia we własnym ciele miałoby być zdaniem jasnowidza kluczem do "pogłębienia własnego odczuwania".

PISALIŚMY TEŻ: Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Maciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotychMaciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kobieta pojechała odebrać ciało zmarłego ojca do szpitala. Widok, który zastała na miejscu, nie mieści się w głowie
  2. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  3. Maciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotych
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Była prawdziwym symbolem, niestety nie żyje "Lidka"
  5. Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewał
  6. Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny plan
  7. Rząd wprowadza zmiany w obostrzeniach. Trzy branże zamknięte do 27 grudnia

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News