Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje

Autor Julian Bakuła - 13 Października 2020
Krzysztof Jackowski - najnowsza wizja jasnowidzaŹródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official "Moje poczucie wizja live"

Krzysztof Jackowski już nieraz dzielił się z Polakami swoimi wizjami i przeczuciami dotyczącymi przyszłości kraju i świata. Zazwyczaj są to wizje pesymistyczne i tak jest również tym razem. Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego może nas napełnić niepokojem odnośnie rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju. Jasnowidz Jackowski przewiduje wprowadzenie dodatkowych obostrzeń, a nawet - nadzwyczajnych uprawnień dla wojska.

Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, znany jest z tego, że często zwracają się do niego rodziny osób zaginionych, którym pomaga odnaleźć bliskich czy ustalić przebieg ostatnich dni godzin ich życia. Jasnowidz Jackowski ma się w tym celu posługiwać darem wizji, który sobie przypisuje. Patrząc na fotografię osoby zaginionej lub przykładając do czoła należący do niej przedmiot, potrafi rzekomo zobaczyć, co się z taką osobą dzieje lub działo w ostatnim czasie. Krzysztof Jackowski miewa jednak także wizje dotyczące przyszłości - i to nie tylko przyszłości pojedynczych osób, ale całych narodów, a nawet całego świata. Zwykle są to niestety wizje pesymistyczne. W sierpniu pisaliśmy na Wawa Info o przepowiedni Jackowskiego, zgodnie z którą Stany Zjednoczone miały postawić Polskę w trudnej sytuacji. Z kolei we wrześniu jasnowidz Jackowski przepowiadał, że tegoroczna zima będzie "inna niż wszystkie". W tym miesiącu przytaczaliśmy już wizje Jackowskiego, w których ostrzegał przed zagrażającym Polsce deficytem żywności oraz dużym zgrzytem w obecnym rządzie.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie w Polsce

Także najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego może nas przyprawić o dreszcze. Tym razem Jackowski w filmie zamieszczonym na YouTube zdał relację z doświadczanej przez niego w czasie rzeczywistym wizji bezpośrednio dotyczącej sytuacji epidemicznej w Polsce w najbliższych miesiącach. Obserwując otaczającą nas rzeczywistość, możemy mieć niepokojące wrażenie, że wizje jasnowidza Jackowskiego już zaczęły się sprawdzać. - Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi - mówił Jackowski. Słowa te można odnieść do ostatnich informacji na temat karetek pogotowia stojących przed SOR-ami. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego będzie jednak jeszcze gorzej. - Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży - twierdzi jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:
1. Totalny paraliż Warszawy. Do protestu rolników przyłączają się inni, robi się coraz goręcej
2. Jak długo będzie trwała pandemia koronawirusa? Ekspert zdradził szczegóły. Mieszkańcy i turyści z całego świata czekają
3. Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyje

Krzysztof Jackowski przeczuwa rozwój epidemii

Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego nie pozostawia złudzeń. Dalszy wzrost ilości zakażeń koronawirusem jest zdaniem Krzysztofa Jackowskiego tylko kwestią czasu. - Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków - tłumaczy jasnowidz z Człuchowa. Krzysztof Jackowski w najnowszej przepowiedni przewiduje także wprowadzenie przez rząd dodatkowych restrykcji, a nawet stanu wyjątkowego. Według niego będzie się to wiązać z obnażeniem niewydolności pozornie sprawnie funkcjonujących instytucji. - Mówiono, że szkoły prosperują dobrze - ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie - ostrzega jasnowidz Jackowski. Jeśli sytuacja epidemiczna nie przestanie się pogarszać, rząd może zdaniem Jackowskiego sięgnąć po pomoc wojska.

Jasnowidz Jackowski: za wszystko będzie odpowiedzialne wojsko

Według jasnowidza Jackowskiego w przypadku dalszego pogarszania się sytuacji epidemicznej rząd może skorzystać z pomocy ministerstwa obrony oraz wojska we wprowadzaniu dodatkowych restrykcji. - Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione (...) Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu (...) Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną - brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy 14. emerytura? Znany jest już termin i propozycje kwot, jednak niektórzy emeryci zostaną z niczym
  2. Włosi zaprojektowali nowego Malucha. W ojczyźnie też za nim zatęsknili?
  3. Polacy już niedługo mogą spodziewać się dodatkowego wolnego. Jest pomysł na Wszystkich Świętych
  4. Niespodziewana zmiana w godzinach dla seniorów. Będzie dotyczyła większej liczby osób
  5. Będą bojkotować sklepy i bazary, już skrzykują się w internecie. Powód jest zatrważający
  6. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
Wiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduWiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News