Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz wszystko przewidział, co będzie dalej?

Autor Alicja Guz - 13 Lipca 2020
Jasnowidz Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube

W niedzielę odbyła się druga tura wyborów prezydenckich 2020. Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza, Andrzej Duda otrzymał 51,1 procent głosów, zaś Rafał Trzaskowski 48,9 procent głosów. Te wyniki podane w poniedziałkowy poranek są potwierdzeniem przepowiedni, którą wygłosił kilka dni temu Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Najnowsza wizja Jackowskiego mówiła bowiem o zwycięzcy wyborów.

Wybory prezydenckie 2020 - wizja Jackowskiego

W drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 zmierzyło się dwóch kandydatów - Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Według danych, które w powyborczy poniedziałek przekazała Państwowa Komisja Wyborcza, zwyciężył Andrzej Duda, zdobywając 51,1 procent głosów. Z kolei jego kontrkandydat uzyskał 48,9 procent poparcia wśród wyborców. Są to dane zliczone z 99,98 procent komisji. Jak się okazało, ten wynik stał się potwierdzeniem wizji jasnowidza Jackowskiego, który kilka dni temu wypowiedział się w tej kwestii dla Super Expressu. Najnowsza wizja jasnowidza odnosiła się bowiem do wyników II tury wyborów.

Dzisiaj grzeje:
1. Duże ognisko koronawirusa na Mazowszu. Prawie 300 osób trafiło na kwarantannę
2. Mięso kupujesz na wagę? Już niedługo możesz się nieźle zdziwić

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już nie raz udowadniał prawdziwość swoich wizji. Na wawainfo.pl pisaliśmy między innymi o jego wizjach dotyczących wyborów prezydenckich 2020. Jasnowidz Jackowski przewidywał kompromitację podczas pierwszej tury wyborów, a także wypowiadał się na temat przyszłości programu 500 plus. W swoich wizjach Jasnowidz Jackowski często odnosi się również do Warszawy. Jedna z jego przepowiedni odnosiła się do wielkich protestów w stolicy. Z kolei inna do pożaru, który ma wybuchnąć w Warszawie.

Przepowiednia Jackowskiego - wiedział, kto wygra wybory?

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją wizją z Super Expressem. Krzysztof Jackowski zdradził w swojej przepowiedni, jaki będzie wynik wyborów prezydenckich 2020. Wizja Jaskowskiego okazała się prawdziwa. - Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5 procent, a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5 procent - mówił jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Najnowsza wizja Jackowskiego

Najnowsza wizja Jackowskiego jednoznacznie wskazuje, kto będzie pełnił funkcję prezydenta Polski przez kolejne pięć lat. Decyzją Polaków Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję. Przepowiednia jasnowidza znalazła swojej potwierdzenie w wynikach wyborów podanych przez PKW ogłoszonych w poniedziałkowy poranek.

Wielkie zmiany, ogromne zaskoczenie. Podano jak głosowano w województwachWielkie zmiany, ogromne zaskoczenie. Podano jak głosowano w województwachCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Nie mam złudzeń". Kinga Duda szczerze oceniona przez osobę, która dobrze ją poznała
  2. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach
  3. Wyniki wyborów w Warszawie. Szczegółowe dane PKW
  4. Jak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Mieszkańcy Ursynowa byli jednomyślni
  5. Jak głosowali sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego? Duża różnica głosów
  6. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
Złamano ciszę wyborczą w komisji na Mazowszu? Wiceprzewodnicząca umieściła wypełnioną kartę do głosowaniaZłamano ciszę wyborczą w komisji na Mazowszu? Wiceprzewodnicząca umieściła wypełnioną kartę do głosowaniaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News