Jackowski wygadał się nt. poszukiwań mężczyzny z Mazowsza. Szczegóły powalają

Autor - 12 Sierpnia 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski w ciągu kilkudziesięciu lat swej kariery zdołał odnaleźć mnóstwo osób, ale nie tylko. Jasnowidz z Człuchowa dzięki swoim wizjom odszukał również wiele zwierząt m.in. psy i konie. Podczas ostatniej relacji na żywo zdradził, co pomaga mu, w odnajdywaniu zaginionych, dlaczego nie warto kupować używanych przedmiotów oraz jak udało mu się ustalić, gdzie przebywał zaginiony mężczyzna z Mazowsza.

Krzysztof Jackowski: Najważniejszy jest pierwszy impuls

Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo podkreślił, że przy poszukiwaniach najważniejszy jest pierwszy impuls. - Ważny jest zapach człowieka i fotografia. [...] Zapach z ubrania jest wyraźnym kluczem do wyłapania psychiki człowieka - zauważył jasnowidz. Dlatego, gdy ma do dyspozycji przedmiot zaginionej osoby wącha go i przykłada do czoła, to pozwala mu określić, gdzie może przebywać poszukiwany.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromne kłęby czarnego dymu w Warszawie. Ludzie aż się zatrzymują. Co się dzieje?
2. Będzie wzrost emerytur do 2400 zł. Nie dostaną wszyscy, warunek jest jeden

Zginął mężczyzna z Mazowsza

Do Krzysztofa Jackowskiego 10 sierpnia zgłosiła się rodzina, która poszukiwała 50-kilkuletniego mężczyznę z Ostrowa Mazowieckiego. Zaginiony wyszedł z domu cztery dni wcześniej, niczego ze sobą nie zabierając. - Skojarzył mi się opustoszały dom, ze starą kotłownią. Ja nie wskazałem tym ludziom punktu, powiedziałem tylko, że w takim domu człowiek jest ich ojciec - wyjawił jasnowidz. - Okazało się, że Ci ludzie znaleźli tego ojca w takim właśnie domu - dodał.

Wprowadzono dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo oficjalnie potwierdziłoWprowadzono dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo oficjalnie potwierdziłoCzytaj dalej

Niestety mężczyzna nie żył

W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski poszukiwał również 30-kilkulatka z Radomia. - W trakcie wizji poczułem, że nie żyje, leży w wysokiej trawie. Dzisiaj odnaleziono ciało tego człowieka, prawdopodobnie to on - zdradził szczegóły jasnowidz.

Zła energia w przedmiotach

Krzysztof Jackowski odradza swoim widzom zakup mebli, odzieży, oraz innych przedmiotów z miejsc lub od ludzi, którzy mogli przekazać im złą energię. Ponieważ zdaniem jasnowidza ciężko będzie nam pozbyć się jej i zastąpić ją naszą energią. - Należy zwracać uwagę, skąd pochodzi mebel, bo nie powinno się brać starych rzeczy ze złych miejsc. Trzeba uważać na rzeczy używane, kto je miał - powiedział jasnowidz. W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski podzieli się również ze swoimi widzami, dlaczego w ostatnim czasie czuje się nieswojo oraz jaka będzie pogoda w sierpniu.

Przyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałPrzyłapał policjantów na gorącym uczynku. Wszystko się nagrało, kto by pomyślałCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" prowadziła jeden z najbardziej żenujących odcinków programu w historii. Teraz po raz kolejny wkłada kij w mrowisko
  2. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje
  3. Właśnie wydano nowe rekomendacje dla wszystkich Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pilne ostrzeżenie, nie kupujcie tego produktu. Jego spożycie grozi poważną chorobą
  5. Żarty się skończyły, warszawiacy nie wejdą do sklepu jak do tej pory. Jest oficjalne stanowisko
  6. Widzowie Polsatu i Katarzyna Dowbor ją pokochali. Niestety nie dotrwała do emisji odcinka, przykra historia
Rafał Trzaskowski nie mógł dłużej zwlekać. Nikt się nie spodziewał takiej decyzjiRafał Trzaskowski nie mógł dłużej zwlekać. Nikt się nie spodziewał takiej decyzjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News