Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja

Autor Aleksandra Olbryt - 1 Listopada 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: Youtube / screenshot z filmu użytkownika: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, w najnowszym nagraniu na swoim kanale w serwisie YouTube zapowiedział, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Co takiego zobaczył w swojej wizji Krzysztof Jackowski? Nagranie, które od 28 października jest dostępne w profilu jasnowidza, zebrało do tej pory 259 933 wyświetleń.

Byliśmy dzisiaj przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Nie takiego widoku się spodziewaliśmyByliśmy dzisiaj przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Nie takiego widoku się spodziewaliśmyCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1.Ratusz chce zablokować marsz. Rzeczniczka potwierdziła, jest wniosek do wojewody
2. Nareszcie. W całym kraju znikają dorożki konne. Zagraniczne wiadomości radują tysiące. Turyści już ich nie zobaczą
3. Uwaga, zamykają stacje metra. Będą duże utrudnienia, już planują zastępcze autobusy

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

Najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, podczas swoich audycji na YouTube dzieli się ze swoimi słuchaczami wizjami i przepowiedniami. Podczas ostatniego spotkania online z fanami, Krzysztof Jackowski przeraził wielu z nich wyartykułowanymi obawami.

Po niedzieli nie opuścimy domów?

- Trzeba się cieszyć powietrzem i gdzie, oczywiście nie zarażając nikogo, ale gdzie można, to przejść się na spacer do niedzieli. Bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać dość poważnie utrudnione, lub, być może, uniemożliwione – enigmatycznie rozpoczął swoją przepowiednię Krzysztof Jackowski. - Jest to ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie, w pewnym sensie, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja najpóźniej zapadnie w niedzielę, a w poniedziałek decyzja zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam - powtórzył.

"Dyscyplina, podejrzewam, od poniedziałku"

Krzysztof Jackowski podkreślił, że w swojej najnowszej wizji wyraźnie widzi narzucone Polakom restrykcje, niepozwalające nawet na opuszczenie domu. Namawiał, by cieszyć się świeżym powietrzem, póki ta możliwość nie zostanie nam odebrana.

Poprzednie przepowiednie

Krzysztof Jackowski na początku października podczas audycji na You Tube przekazał przepowiednię o nagłej decyzji, która zmieni losy Polaków. Podczas kolejnego "spotkania z fanami", w połowie października, ostrzegał, że sytuacja wymknie się spod kontroli. - Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione (...) Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu (...) Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną - mówił wtedy jasnowidz Jackowski.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomo o ile wzrosną emerytury i renty w 2021 roku. Potwierdziła sama minister
  2. Tragiczna śmierć znanego polskiego sportowca. Potrąciły go dwa samochody
  3. Duda śle Niemcom serdeczne podziękowania. Odpowiedział na propozycję naszych sąsiadów
  4. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  5. Atak na kierowcę, trwa akcja policji. Mężczyzna ugodził go nożem, jest ranny
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Tomasz Hajto przygnieciony lawiną hejtu. Po sławetnym wypadku na pasach spokoju nie dają mu nawet 12-letnie dzieci

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News