Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna

Autor - 10 Sierpnia 2020
Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekaćŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski nawet podczas wakacji nie zapomina o swoich wiernych obserwatorach na YouTubie, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnej wizji. Wyjątkowo jasnowidza z Człuchowa nagrał relację na żywo znad Bałtyku. Jasnowidz ostrzegał wszystkich Polaków przed fałszerzami i zapewnił, że sytuacja jest poważna.

Krzysztof Jackowski alarmuje

Krzysztof Jackowski nawet na wakacjach nie zapomina o swoich wiernych fanach. Jasnowidz w czasie zachodu słońca nad Bałtykiem ostrzegł swoich rodaków przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Chodzi o fałszywych proroków.

Dzisiaj grzeje:
1. Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Waloryzacja emerytur i rent 2021. Wiadomo już dokładnie, o ile więcej pieniędzy trafi do kieszeni seniorów

Krzysztof Jackowski zabrał głos w ważnej sprawie

Piękne otoczenie, w którym nagrywał Krzysztof Jackowski, bez wątpienia zachwyciło widzów jasnowidza. Niestety to, co miał do powiedzenia, było niepokojące. Chodziło o fałszywych proroków. Najpopularniejszy wizjoner w Polsce ostrzegł przed pseudojasnowidzami, którzy wykradają “cudze przeczucia, przepowiednie”. Jackowski podkreślił, że są co najmniej dwie takie osoby, a jedna z nich jest wyjątkowo aktywna i wykrada jego wizję, m.in. tą o wybuchu w Libanie.

Ostrzeżenie Krzysztofa Jackowskiego

- Miejcie oczy otwarte, strzeżcie się takich pajaców. Staram się być grzeczny na tych filmach, ale dla mnie ktoś, kto zowie się jasnowidzem, kto stara się coś przekazać, musi mieć godność. Strzeżcie się jasnowidzów, którzy nie mają osiągnięć. Ja je mam, 40 prawie lat na to pracowałem. A tym bardziej strzeżcie się pseudojasnowidzów, pseudoproroków, którzy mówią wam tylko o energiach, nie wyjaśniając żadnych spraw kryminalnych, a przecież te zdolności do tego powinny służyć i którzy kradną moje przeczucia - ostrzegał swoich widzów przed fałszerzami Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie wytrzymał

Kradzieże wizji jasnowidza wywołały u niego bardzo silne emocje. Krzysztof Jackowski nie wytrzymał i nazwał złodziei przepowiedni i przeczuć "śmieciami". Podkreślił również, że jest to "złodziejstwo".

Przepowiednia o "brudnej bombie"

Krzysztof Jackowski poinformował swoich widzów, że w ostatnim czasie nie czuje się nieswojo podczas relacji na żywo. Jasnowidz zdradził, że jest to związane z wybuchem saletry amonowej w magazynie portowym w Bejrucie, do którego doszło 4 sierpnia. Więcej o wybuchu w Libanie pisaliśmy tutaj. W wizji Jackowskiego na przełomie marca i kwietnia pojawiła się“brudna bomba” w okolicach Izraela. Jackowski podkreślał wówczas, że po wybuchu wszystko się zacznie.

Zaczyna się, wiele osób czeka na tę noc. Wyjątkowy spektakl na niebie już za kilka dniZaczyna się, wiele osób czeka na tę noc. Wyjątkowy spektakl na niebie już za kilka dniCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy potwierdzenie. Jest ofiara śmiertelna nawałnic, które przechodzą teraz nad Polską
  2. Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"
  3. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  4. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  5. Jest stanowisko premiera sprzed chwili. Chodzi o pieniądze. Wielu będzie rozczarowanych
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy
Wypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneWypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News