Jasnowidz Jackowski aż złapał się za głowę. Wszystko niedługo się zacznie. Najnowsza przepowiednia jest porażająca

Autor Karolina Kraushar - 10 Lipca 2020
Przepowiednia JackowskiegoŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoją najnowszą wizją podczas swojej audycji na YouTubie. Tym razem mówił o przepowiedniach dotyczących wyborów prezydenckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę - 12 lipca. Jackowski w swojej najnowszej wizji ponownie zobaczył również wojnę. Czy tym razem przepowiednie dla Polski będą niepokojące? Jasnowidz zdradził, także gdzie najprawdopodobniej rozpocznie się konflikt zbrojny.

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

Już wcześniej pisaliśmy o wizji Jackowskiego dotyczącej zwycięzcy w wyborach prezydenckich. To jednak nie była ostatnia przepowiednia jasnowidza odnośnie niedzielnego głosowania. Wybory zdaniem Jackowskiego skończą się jakimś nieporozumieniem. - Będą duże problemy zaraz po wyborach. Będzie pretensja jednego ze sztabów o nie wyborcze praktyki. Kojarzy mi się jakiś bajzel proceduralny - powiedział w najnowszej wizji jasnowidz z Człuchowa.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2. Złożono już 6000 wniosków. Polacy masowo ruszają po 5 tys. zł, ty też możesz zyskać dodatkowe pieniądze

Przepowiednia Jackowskiego

Pisaliśmy już o wcześniejszych przepowiedniach jasnowidza na temat wojny, która zdaniem Krzysztofa Jackowskiego ma nadejść niebawem. W najnowszej wizji jasnowidz wskazał miejsce, gdzie rozpocznie się konflikt zbrojny. - To ma się wydarzyć w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony i uważam, że Iran już w tej chwili , mass media to przemilczają, jest w jakiś sposób atakowany - przewidział Jackowski.

Niepokojąca przepowiednia dla Polski

Niestety okazuje się, że w najnowszej wizji jasnowidza z Człuchowa Polska będzie służyć obcej armii. - Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna - ostrzega Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski wizja Polski

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że niebezpieczny okres dla Polski zacznie się jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej będzie to listopad. - To się zacznie przemieniać w sytuację, gdzie zaczniemy zauważać, iż coś spod tej pandemii wychodzi. Politykom maski zaczną opadać krótko po wyborach. A czas niebezpieczny, nie jestem tego w stu procentach pewny, czas niebezpieczny może być właśnie od okresu listopada - przewiduje jasnowidz.

Baner wyborczy na płocie kościoła. Oburzeni ludzie, fala komentarzy w internecieBaner wyborczy na płocie kościoła. Oburzeni ludzie, fala komentarzy w internecieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wakacje w 2020 roku mogą zostać przerwane
  4. Chciał uniknąć czołówki, wpadł do rowu. Młody mężczyzna nie żyje
  5. Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Strzelecki
  6. Na pogrzebie ukradkiem włożyli pewien przedmiot do trumny zmarłego. Tak „podziękowali” mu za rzeczy, które zrobił
Z ostatniej chwili: opancerzony wóz zderzył się z busem. Duże utrudnienia na S8Z ostatniej chwili: opancerzony wóz zderzył się z busem. Duże utrudnienia na S8Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News