Straszna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego o Warszawie. Wszystko ma się zacząć dosłownie za chwilę

Autor Alicja Guz - 9 Czerwca 2020
Krzysztof JAckowskiŹródło: YouTube Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny ostrzega warszawiaków. Według jego przepowiedni w stolicy ma dojść do protestu, który najprawdopodobniej zainicjuje Śląsk. W tej sytuacji rząd może wprowadzić nawet stan wyjątkowy. Według Jackowskiego taka sytuacja może być początkiem wprowadzania kolejnych, jeszcze poważniejszych restrykcji.

Wizja Jackowskiego: co wydarzy się w Warszawie?

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa, już nie raz przestrzegał przed sytuacjami z przyszłości, które faktycznie później miały miejsce. Sprawdziły się bowiem jego wizje o pandemii koronawirusa, w której mówił, że "ludzie będą bali się oddychać", a także o suszy, która dotknie stolicę. Tym razem przepowiednia jasnowidza zawiera ostrzeżenie przed poważną sytuacją, która czeka warszawiaków.

Dzisiaj grzeje:
1. 20 linii tramwajowych pojedzie szybciej. Będą zmiany w sygnalizacjach na skrzyżowaniach
2. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty

Jasnowidz zapowiada protest

Według Jackowskiego w Warszawie odbędzie się poważny protest przeprowadzony na ogromną skalę. W najnowszej wizji twierdzi, że protesty przedsiębiorców, które organizowane były w ostatnim czasie to jedynie przedsmak tego, co ma się dopiero wydarzyć. Jasnowidz twierdzi, że ogromny protest w stolicy zostanie zainicjowany przez Śląsk. - Ten protest, który ma być w stolicy, będzie dużym protestem, poważnym protestem. Ten protest będzie miał już swoje konsekwencje. Ten protest też pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości - ostrzegł jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski wizje

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego rząd może w tej sytuacji zdecydować o wprowadzeniu stanu wyjątkowego . - Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan - powiedział zaniepokojony jasnowidz. Zdaniem mężczyzny taka decyzja rządu pociągnie za sobą wprowadzenie kolejnych, jeszcze poważniejszych restrykcji. Zmiany mają zacząć się w Warszawie już z początkiem czerwca. - Z początkiem czerwca zaczniemy widzieć i dostrzegać inny obraz tego, co się teraz dzieje - powiedział Jackowski.

Zaskakująca treść na stronie prezydenta. Błyskawiczna reakcja i odwetZaskakująca treść na stronie prezydenta. Błyskawiczna reakcja i odwetCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Arcybiskup Marek Jędraszewski nie mógł sobie darować. Grzmiał i straszył z ambony, wszystko trafiło do sieci
  2. Z ostatniej chwili. FIFA właśnie ogłosiła nowy ranking reprezentacji. Wiemy, które miejsce zajęła Polska
  3. Warszawa zablokowała miliony na wydatki. Transport, remonty i edukacja bez 345 mln
  4. Tragedia na drodze nad morze. Jedna osoba nie żyje, 3 dzieci jest rannych
  5. Żandarmeria wojskowa, straż pożarna i policja. Akcja służb w teatrze. Co się dzieje?
  6. Pilny apel sanepidu, duże niebezpieczeństwo. W kościele na Pierwszej Komunii był zakażony, naraził wiele osób
Afera na maturze 2020. Czy temat rozprawki z polskiego wyciekł?Afera na maturze 2020. Czy temat rozprawki z polskiego wyciekł?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News