Jasnowidz Jackowski ostrzega: ten tydzień będzie kluczowy. Zapadnie nagła decyzja, zmieni losy Polaków

Autor Alicja Guz - 8 Października 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: You Tube, Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Ma swoje konto na You Tube i często dzieli się ze słuchaczami swoimi "wizjami na żywo". Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa przekazał kolejną intrygującą przepowiednię. Według Krzysztofa Jackowskiego zapadnie nagła decyzja, która zmieni losy Polaków.

Krzysztof Jackowski - wizje

Krzysztof Jackowski, czyli znany jasnowidz z Człuchowa słynie ze swoich wizji dotyczących przyszłości kraju. Często po pomoc do jasnowidza zgłaszają się rodziny osób zagonionych, by korzystając ze swojego daru, wskazał miejsce ich pobytu. Niejednokrotnie okazywało się, że wizje Jackowskiego mają swoje pokrycie w rzeczywistości. Jasnowidz przewidział bowiem wybuch w Libanie czy zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. W ostatnim czasie przepowiadał także pogodę na nadchodzącą zimę oraz problem z żywnością w Polsce.

Dzisiaj grzeje:
1. Rząd zmienia zdanie w sprawie uczniów. RMF FM nieoficjalnie: wraca nauka zdalna

2. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
3. Ważna zmiana w robieniu zakupów. Zmieniają się godziny otwarcia sklepów


Intrygująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa prowadzi swój oficjalny kanał na You Tube. Często podczas transmisji na żywo pojawiają się pytania od widzów, z którymi jasnowidz Jackowski mierzy się na bieżąco. W trakcie ostatniej "wizji na żywo" jasnowidz podzielił się ze słuchaczami bardzo intrygującą przepowiednią dotyczącą Polski i tego, co wydarzy się w najbliższym czasie w kraju. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego nastąpi "duży zgrzyt w obecnym rządzie". Co więcej, "rząd wprowadzi bardzo ważną uchwałę".

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski

- Duży zgrzyt w obecnym rządzie i pan premier mi się kojarzy - powiedział podczas "wizji na żywo" Krzysztof Jackowski. - Ten tydzień, nie wiem, czy chodzi o ten tydzień, który mamy dzisiaj, czy o przyszły, ale będzie on kluczowy. W czymś będzie kluczowy. W decyzyjności rządu będzie kluczowy. Ten tydzień poczułem, czyli ten, z poprawką, że może być następny. Rząd wprowadzi bardzo ważną uchwałę dotyczącą społeczeństwa. Ten tydzień będzie kluczowy. Ale też kojarzy mi się zgrzyt w PiS, lub z opozycją z PiS. W tle jest pan premier. Ostry zgrzyt, ale to będzie chyba raczej w PiS-ie. Będzie podjęcie nagłej decyzji dotyczącej kraju, ważnej, zaskoczeniu części koalicjantów - wytłumaczył jasnowidz.

Wojsko, helikoptery, policja. Cała Polska zaangażowana. Gdzie jest 3-letni Kordian?Wojsko, helikoptery, policja. Cała Polska zaangażowana. Gdzie jest 3-letni Kordian?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pijany gwiazdor disco polo wjechał w kobietę na pasach. Leciała 20 m w powietrzu, jej stan jest krytyczny
  2. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  3. W Warszawie zawyją syreny. Rzecznik ratusza wyjaśnia, mieszkańcy powinni się przygotować
  4. Wraca obowiązek noszenia maseczek. Warszawa trafi do żółtej strefy. Co jeszcze muszą wiedzieć mieszkańcy?
  5. Pilne: są obostrzenia na 1 listopada. Policja już zapowiedziała kontrole
  6. WHO mówi o Polsce. Porażający wzrost liczby zgonów
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News