Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza

Autor Alicja Guz - 8 Lipca 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: Krzysztof Jackowski, You Tube

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa, na kilka dni przed wyborami prezydenckimi 2020 podzielił się z widzami swoimi refleksjami na ten temat. Jackowski powiedział wprost, co myśli, jednak jego słowa napawają niepokojem.

Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich 2020

Trwa ogólnopolska dyskusja, kto w niedzielę 12 lipca zostanie prezydentem kraju. W drugiej turze zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W najnowszym nagraniu na You Tube jasnowidz Jackowski podzielił się z widzami swoimi przeczuciami co do wyników głosowania. Wcześniej wypowiadał się już na temat kandydatury Rafała Trzaskowskiego oraz przepowiadał kompromitację podczas wyborów prezydenckich.

Dzisiaj grzeje:
1. Tragiczny finał pożaru. Porażające odkrycie strażaków
2. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd

Jasnowidz z Człuchowa wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020?

- Co do wyborów... uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda - powiedział Jackowski. - Chcę Wam powiedzieć, zresztą zapowiadałem to, że moim kandydatem był pan Bosak. Z tej przyczyny, że czas na coś innego w naszej polityce, wiele alternatyw nie ma politycznych, więc jakąś alternatywą jest Konfederacja. Uważałem, że warto dać komuś szansę, jak się skończyło, tak się skończyło... to było do przewidzenia - wyjaśnił jasnowidz z Człuchowa.

Wizja Jackowskiego - Andrzej Duda wygra wybory 2020?

Krzysztof Jackowski w swojej wizji nie mówi jednoznacznie, że to Andrzej Duda wygra wybory. Zwraca jednak uwagę, kto będzie składał przysięgę. - W moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwrócicie uwagę, nie mówię, kto wygra, ale kto będzie przysięgał: lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie. Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas...- opowiedział Jackowski.

Mężczyzna zginął na oczach swojego kolegi. Szczegóły wypadku są porażająceMężczyzna zginął na oczach swojego kolegi. Szczegóły wypadku są porażająceCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było
  2. Piękna polska siatkarka skąpana w górskim jeziorze. Cudowne widoki i jeszcze piękniejsza figura (FOTO)
  3. Mężczyzna zginął na oczach swojego kolegi. Szczegóły wypadku są porażające
  4. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  5. 80 autobusów nie wyjechało na ulice Warszawy. Kontrole wszystkich kierowców w stolicy
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski
Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawiePorażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News